کادو چی بخرم

کادو ولنتاین امسال چی بخرم؟؟ + عکس

کادو ولنتاین

در این مطلب از سایت ژکسون قصد داریم تا امسال هم مانند سالیان گذشته تمام تجربه حرفه ای خودمان را در زمینه برگزاری روز ولنتاین و خرید کادو ولنتاین در اختیار شما عزیزان و همراهان این فروشگاه اینترنتی قرار دهیم. در ابتدا طبق رسوم باید قدری از تاریخچه‌ی این روز هیجان انگیز را برایتان بازگو کنیم و پس از آن نوبت به آموزش متد های جدید برای سوپرایز کردن طرف مقابل و تاثیرگذاری صددرصدی او می رسد. در ادامه به معرفی بهترین و شکیل ترین کادو های ولنتاین برای خانم ها و آقایان می پردازیم.

مهم ترین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که امسال بر خلاف سال های گذشته با کمی تفاوت و یک روز دیرتر در تقویم خورشیدی شاهد روز ولنتاین هستیم. همان طور که شنیده اید قطعا در جریان هستید که در فرهنگ مسیحیان روز 14 ماه فوریه که معمولا مصادف با 25 بهمن ماه ما ایرانیان است به روز عشق شهرت یافته است.

اما جالب است بدانید که امسال روز 14 فوریه با روز 26 بهمن مصادف شده است، پس از این بابت دقت کنید تا برنامه ریزی بلند مدت تان را به درستی بچینید و در روز های پایانی مجبور به خرید سریع کادو ولنتاین بی کیفیت از بازار نشوید. البته در روز های پایانی می توان بخشی از هدایا را تهیه کرد، اما باید به این نکته دقت کنید که برای انتخاب بهترین هدیه برای طرف مقابل باید او را از همین الآن زیر نظر بگیرید، تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

روز ولنتاین در واقع برگرفته از سنت روم باستان و مسیحیت می باشد و صرفا برای کادو ولنتاین دادن نیست در مورد این روز داستان های مختلفی وجود دارد، اما می توان با قطعیت تمام گفت که معروف ترین این داستان ها مربوط به کشیشی به نام (ولن تاین) است که در سال 270 میلادی زندگی میکرده است و گویا به دلایلی که در ادامه به طور کامل به شرح آن میپردازیم، ایشان در این روز به قتل می رسند و نام این شخص برای زنده نگه داشتن نام عشق برای همیشه جاودانه می ماند. جالب است بدانید که روز عشق فقط مختص اروپاییان نیست و این امر به چیزی فراتر از یک قاره رفته است و تقریبا می توان گفت هر کشوری با قدمت بالای خود، روزی به این نام برای خود دارد.

تاریخ دقیق ولنتاین 1399 ** روز یکشنبه 26بهمن ماه سال 1399 ** 14 فوریه 2021

تاریخچه ولنتاین و کادو ولنتاین

تاریخچه افسانه ولنتاین

در قرن سوم میلادی کشیشی به نام ولن تاین در رم زندگی می کرد. در آن زمان امپراتور روم ازدواج را قدغن کرد، چرا که قصد تشکیل سپاهی عظیم را داشت. عده ای از سربازان کنار خانواده هایشان ماندند و حاضر به ترک خانه نشدند، به همین دلیل او معتقد بود سربازان متاهل جنگجویان خوبی نیستند، زیرا نمی توانند صددرصد خود را در اختیار سپاه قرار دهند؛ به همین دلیل ازدواج را ممنوع کرد. ولنتاین که فکر می کرد این کار عادلانه نیست، مراسم ازدواج زوج های جوان را در خفا انجام می داد و به آن ها گل های سرخی هدیه می داد. اما امپراطور روم از این نافرمانی بالاخره مطلع شد و دستور دستگیری و اعدام ولن تاین را صادر کرد.

کادو ولنتاین ارزان >>

اینگونه شد که سرانجام ولن تاین در روز ۱۴ فوریه اعدام شد.

البته بماند که در کشور ما بسیاری از جوانان بدون آن که حتی بدانند ولنتاین خوردنی است یا پوشیدنی! بدون آگاهی فقط به خرید کادو ولنتاین برای شخصی که به او علاقه دارند در این روز می پردازند.

شاید بتوان گفت ولنتاین به جد یکی از چالش های مهم سال برای خانم ها و آقایون به حساب می آید. اما از این موضوع نباید غافل شویم که نباید به این روز و کادو ولنتاین هایی که در این روز رد و بدل میشود هم خیلی دل خوش کرد. چون این روز و به کلی رویدادهایی که یک روز در سال، عمر مفید دارند نمی توانند پایه های یک رابطه را محکم محکم کنند.

شاید الآن از خودتان می پرسید منظور ما از زدن این حرف ها یعنی چه؟ قصد ما این نیست که بگوییم ولنتاین را برگزار نکیند یا به یکدیگر کادو ولنتاین ندهید، ما فقط می خواهیم بگوییم اگر در کنار این اعمال سعی کنید رفتار خوب و گرم و پسندیده ای با شریک عاطفی خود داشته باشید، می توانید در دل او جایی ده برابر بزرگتر به دست آورید.

توصیه ها و پیشنهاد ها برای روز ولنتاین

هدیه دادن کادو ولنتاین و کارهایی که برای بهتر شدن رابطه تان انجام میدهید و یا احساس خوبی که از خودتان و طرف مقابل ایجاد میکنید، هدیه ای است که میتواند هرروز را تبدیل به روز ولنتاین برای شما کند.

یادتان باشد این روز را طوری برنامه ریزی کنید که حتما در کنار شریک عاطفی تان سپری کنید و از کنار هم بودن در این روز به شدت لذت ببرید، زیرا این روز شاید دیگر اتفاق نیافتد.

خب بریم سراغ نکاتی که باید تو خرید کادو ولنتاین رعایت کنید:

همان طور که سال گذشته هم به برخی از موارد اشاره کردیم برخی از موارد شاید برایتان آشنا باشد یا به گوش تان خورده باشد، پس دقت کنید.

کادو های دم دستی ممنوع!

شاید اگر در روز های معمولی و عادی سال برای شریک عاطفی خود گل بخرید تاثییر بسزایی داشته باشد، اما شرایط روز ولنتاین با بقیه روز ها فرق دارد، پس سعی کنید در این روز هدهه ای هر چند کوچک اما خاص برای شخص مقابل تان تهیه کنید. با شناخت پیدا کردن از روحیات و آشنا شدن با سلیقه طرف مقابل تان هدیه ای تهیه کنید که حتی خودتان هم انتظار آن را نداشتید و او را این گونه شگفت زده کنید.

پک کادو ولنتاین 2

پک هدیه بهترین انتخاب برای کادو ولنتاین

شاید در سال های گذشته هم دیده باشید که با نزدیک شدن به روز ولنتاین، فروشگاه های اینترنتی شروع به جمع آوری پک هایی در چند سبک پک خوردنی، یادگاری و … می پردازند. فروشگاه خرید کادو ژکسون در ولنتاین سال 98 توانست همه مشتریان خود را با هر سلیقه ای که داشتند راضی کند. ما در فروشگاه مان هر ساله به جمع آوری چند مدل پک هدیه مخصوص ولنتاین در ابعاد و کاربری های مختلف می پردازیم، تا بتوانیم شما عزیزان را در بهترین شب زندگی تان همراهی کنیم. مهم ترین نکته ای که موقع خرید پک هدیه باید به آن توجه کنید این است که بعضی از افراد بر این باورند که باید پک هدیه گران قیمتی تهیه کنند و آن را به طرف مقابل شان هدیه دهند.

آن ها فکر می کنند هرچه کادو ولنتاینی که میخرند قیمت بالاتری داشته باشد، هدیه بهتری خریده اند. کافیست کمی فکر کنید که ببینید طرف مقابل شما از چه نوع هدایایی بیشتر استقبال میکند. گاهی هدایای گران قیمت از دیدگاه بعضی افراد، از سر باز کردن به نظر می رسد و از نظر آنها بدون فکر قبلی انتخاب و تهیه شده اند.

پس صرفا هدیه گران خریدن، هنر نیست؛ مهم انتخاب درست و وقت گذاشتن برای آن است.

خرید کادو ولنتاین جالب >>

دلنوشته دست نویس فراموش نشود!

بعضی ها فکر می کنند منظور ما از دلنوشته این است که اگر از فروشگاه اینترنتی هم هدیه ای برای طرف مقابل شان تهیه کردند، به آن ها بگویند برایشان متنی را بنویسند و از طرف ایشان ارسال کنند؛ اما سخت در اشتباه هستید.

بعضی ها در این زمینه بهانه می آورند که دست خط مان خوب نیست و …. ؛ اما قطعا می دانید که اگر بخواهید شخص مقابل تان را تحت تاثییر قرار دهید باید قدری از خود واقعی تان خرج کنید و چه چیزی زیبا تر از بیان احساسات تان با دست خط خودتان هر چند کوتاه باشد، اما نمی دانید چه طوفانی در دل شریک عاطفی تان به وجود خواهید آورد. از دلنوشته غافل نشوید.

کار غیر معمول نکنید!

شما قرار نیست در این روز کار غیر معمولی انجام دهید پس سعی کنید طبیعی و عاشقانه باشید. از کار هایی مثل آب پاشیدن روی عشقتان یا شعبده بازی های عجیب غریب یا قهرمان بازی کاملا دوری کنید و سعی کنید یک روز کاملا عادی را با عشقتان بگذرانید و خاطرات شیرینی از این روز به جای بگذارید.

رزرو رستوران برای سوپرایز کادو ولنتاین

رزرو مکان فراموش نشود!

شما قرار نیست یک روز قبل از ولنتاین تازه به یاد گرفتن مکانی برای خلوت کردن تان بگردید، این کار را به روز های آخر موکول نکنید، زیرا هم کافه ها و رستوران هایی که جو آروم و جلوه زیبایی دارند از چند هفته قبل تر رزرو میشوند و هم اگر محلی نامناسب با روحیاتتان را انتخاب کنید، ممکن است باعث ایجاد حسی ناخوشایند در شما و طرف مقابلتان بشود. پس با این تفاصیر بهتر است که به فکر رزرو یک جای رمانتیک باشید، تا مشکلی از این بابت برایتان بجود نیاید.

<< توصیه طلایی مخصوصا برای خانم ها >>

خیلی حرف نزنید! و سعی کنید وقت را به طرف مقابلتان هم بدهید. اجازه دهید او هم صحبت کند و عشق خود را بیان کند. بگذارید هر چه در دلش است را بتواند به این مناسبت به راحتی به شما بگوید، پس به اون هم زمان بدهید تا عشقش را بیان کند.

کوچک جزئیات در برنامه شما بیشترین اهمیت را دارد!

همیشه جزئیات و نکات ریز می توانند بسیار حائز اهمیت باشند و روند یک کار را به طور کلیتغییر دهند به همین دلیل شما باید توجه داشته باشید که همیشه در برنامه ریزی خود برای این روز از جزئیات به راحتی نگذرید به این دلیل گاهی کوچک ترین اشتباه می تواند زحمات زیاد شما را از بین ببرد، پس بدایند که همین جزئیات هستند که می توانند در بهتر و بدتر اجرا شدن برنامه تان بسیار اهمیت داشته باشند.

کاری که مورد علاقه هر دو شما باشد را انجام دهید!

شما برای اینکه بتوانید برای طرف مقابل تان بهترین شرایط را مهیا کنید، باید از قبل با علایق طرف مقابل آشنایی کامل داشته باشید..هم ترین نکته در این روز این می باشد که هر دوی شما از کنار هم بودن در این روز مهم از زندگی تان لذت ببرید به همین دلیل توصیه می شود در برنامه ریزی های خود کارهایی را قرار دهید که هر دوی شما از آن لذت می برید. شما باید تا می توانید در روز ولنتاین از انجام کارهای دیگر خودداری کنید و فقط به برنامه ریزی خود فکر کنید مثلا کادو ولنتاین تان را زودتر آماده کنید و … تا بتوانید این شب را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانید و در این راه سربلند و پیروز بشوید.

تززین برای کادو ولنتاین

استفاده از گل، بادکنک و….

یک سری از موارد وجود دارند که استفاده از آن ها می تواند این شب را برایتان بسیار خاص تر بکند. از زوج های معروف این موارد می توان به گل و بادکنک اشاره کرد؛ اما به غیر از این دو موارد دیگری هم وجود دارد که باعث خاص تر شدن این شب می شود. برای مثال تزئین خانه یا محلی که رزرو کرده اید با شمع های کوچک و به نوعی گل آرایی با گل های رز قرمز پر پر شده در کنار آن می تواند به صورت چشمگیری هیجان انگیز باشد و طرف مقابل تان را کاملا تحت تاثییر قرار دهد.

شروع و پایان ویژه ای را بسازید!

قطعا متوجه شده اید که شروع و پایان این روز می تواند بیشترین تاثیرگذاری را روی ذهن دو طرف داشته باشد، پس قطعا می توانند ماندگاری این روز را در ذهن و خاطر دو طرف دو چندان کنند. تنها نکته ای که تجربه به ما ثابت کرده است این است که خیلی بهتر است که شروع برنامه با یک سوپرایز صورت بگیرد، حال با کادو ولنتاین یا هر چیز دیگری و انتها و پایان برنامه تان هم یک غافلگیری هر چند کوچک اما دلبرانه داشته باشید تا با یک اتمام خوش به این روز خاص پایان دهید.

انتخاب بهترین هدیه ولنتاین >>

در این قسمت از مطلب گریزی به اتفاقات جالبی که در این روز شکل می گیرد خواهیم زد:

* جالب است بدانید، بیش از دویست هزار خواستگاری در روز ولنتاین انجام میگیرد.

* در ولنتاین 2019 در کشور آمریکا، بیش از یک میلارد دلار صرف خرید شکلات شد.

* حدود ۱ بیلیون دستنوشته یا دلنوشته هر ساله بین کسانی که به یکدیگر عشق می ورزند در ولنتاین مبادله می شود.

* بر اساس سنت‌های ولزی، کودک متولد روز ولنتاین عشاق زیادی پیدا خواهد کرد.

جالب است بدانید روز ولنتاین ابتدا فقط در کشور روم رواج داشت اما کم کم به تمام کشورهای اروپایی منتقل شد.

آخرین توصیه ما درباره تزیین کادو ولنتاین تان می باشد. سعی کنید با سلیقه و خلاقانه عمل کنید. همانطور که می دانید زیبایی هدیه اهمیت زیادی برای گیرنده هدیه دارد و نشان دهنده ارزش و سلیقه شماست، پس بهتر است مناسب ترین تزیینات را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. ما فیلمی در قسمت پایین قرار داده ایم تا اگر ایده ای ندارید بتوانید از آن الگو بگیرید.

البته نگران نباشید فروشگاه ژکسون با به کار گرفتن کادری مجرب و متخصص در زمینه تزیین و بسته بندی کادو تمهیداتی را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا هدایایی که از این فروشگاه تهیه می کنید را به زیبا ترین شکل ممکن و با کادوپیچی از ما تحویل بگیرید و لبخند رضایت را بر لب های گیرنده اصلی کادو ببینید.

تزیین کادو ولنتاین

<< شعار فروشگاه اینترنتی ژکسون این است: کیفیت، هرگز از مُد نمی اُفتد >>

همه چیز به این مطالب ختم نمی شود می خواهیم در مورد آداب و رسوم ولنتاین در دیگر کشور های جهان و قدمت تاریخی آن برایتان در این قسمت توضیح بیشتری بدهیم.

همان طور که شاید به این موضوع اشاره کرده باشیم، روز ولنتاین ابتدا فقط در کشور روم رواج داشت اما کم کم به تمام کشورهای اروپایی منتقل شد. اما چه کشورهایی به سرعت به این لیست پیوستند؟ با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

1- فرانسه:

پاریس به عنوان رمانتیک ترین شهر جهان شناخته شده است. اولین نشانه ها از ولنتاین در پاریس به سال 1415 بر می گردد . امروزه دادن کارت های ولنتاین یک رسم عادی در همه جای دنیاست که اولین نشانه های آن ریشه در پاریس دارد. پس بد نیست که بدانید کارت پستال هایی که امروزه در کنار کادو ولنتاین خود قرار می دهید و آن ها را به طرف مقابل تان هدیه می دهید، ابتدا در شهر پاریس تولید و عرضه شده است.

کادو ولنتاین در ایتالیا

2- ایتالیا:

شاید برای ما ایرانی ها جالب باشد که ایتالیایی ها ترجیح می دهند که جشن عشاق را در بهار برگزار کنند و در چمن زارها یا سبزه زار ها با معشوق و عزیزشان به شادی بپردازند. مردم ایتالیا این روز را با کادو دادن به همدیگر، به خصوص انواع شکلات جشن می گیرند. یکی از محبوب ترین کادوهایی که در این روز بین افراد رد و بدل می شود شکلاتی خوشمزه با مغز فندق است که بر روی آن نقل و قول های زیبا و جملات عاشقانه بسیار محبت آمیز به 4 زبان زنده دنیا نوشته شده است.

3- آفریقا

قطعا با شنیدن نام این کشور قدری تعجب کرده اید. بله درست است در آفریقا هم مانند کشور های غربی ولنتاین برگزار می شود، اما با یک تفاوت بسیار خاص! در آفریقا خانم ها در این روز بر روی کاغذی به شکل قلب نام مردی را که دوستش دارند را می نویسند و بر روی لباس خود سنجاق می کنند. به این صورت عشق خود را به همه و به مرد دلخواهشان ثابت می کنند. شاید بگویید این کار نمادین است و ارزش آنچنانی ندارد؛ اما باید بدانید در آفریقا زن ها و مردها به جای دادن کادو ولنتاین های گران قیمت به یکدیگر ، قصد دارند تا به صورت حقیقی میزان علاقه شان به یکدیگر نشان دهند و به راستی این کار را به خوبی انجام می دهند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در کشور عربستان صعودی روز ولنتاین یا کادو ولنتاین دادن به طور کلی ممنوع تلقی میشود، به همین دلیل هدیه دادن در این روز قانون شکنی محسوب و مجازات سنگینی را در پی دارد.

4- کره جنوبی

درباره این کشور سخن های بسیاری وجود دارد، در کشور کره جنوبی هم ولنتاین مانند کشور های غربی برگزار میشود، اما مانند کشور آفریقا با یک تفاوت فوق العاده عجیب!. در کره جنوبی خانم ها در 14 فوریه یا همان روز ولنتاین برای آقایان کادو تهیه می کنند برای مثال شکلات یا گل به آقایون می دهند؛ اما از آن ها چیزی دریافت نمی کنند، در عوض یک ماه بعد در 14 مارچ، ساکنین کره جنوبی جشن دیگری دارند به نام روز سفید. در این روز آقایان برای خانم ها کادو می خرند و آن ها را غرق در شکلات و گل می کنند. به نظر بنده این کار بسیار زیبا و پسندیده است و این کشور می تواند الگوی خوبی برای سایر کشور ها باشد.5- فیلیپین

تعجب نکنید شاید به راستی بهترین کشور در میان این کشور هایی که رسم برگزاری مراسم ولنتاین را به خوبی ادامه داده است، فیلیپین باشد. این کشور تنها کشوری می باشد که در روز ولنتاین می توانید شاهد جشن های عروسی فراوانی باشید. در این روز شما به هر تالار یا مجتمعی که بروید شاهد اجرای جشن های عروسی می باشید. از این رو شاید بتوان گفت فیلیپین از غرب در این زمینه فوق العاده بهتر کار کرده است و این اتفاق به جد بهترین کادو ولنتاین برای هر دو طرف در رابطه محسوب میشود.

6- دانمارک

از سال 1990 روز ولنتاین در دانمارک جشن گرفته می شد و تاریخچه قدیمی ندارد. در این روز در دانمارک رسم بر این بود که آقایان به خانم ها گل سفید هدیه می دادند، که به آن دانهی برف میگویند. همچنین کارت پستال های تبریک در این کشور بسیار مورد استقبال قرار گرفته بود از این رو در این کارت ها شعرهای بامزه و خنده دار می نوشتند و به این صورت بود که این کارت ها را آقایان به معشوق خود، به صورت ناشناس هدیه می دهند. اگر خانم ها بتوانند حدس بزنند که این کارت از طرف چه کسی است برای عید پاک یک تخم مرغ هدیه می گیرند.

7- انگلستان

در روز جشن ولنتاین، خانم های بیرمنگهام انگلستان 5 گوشه بالشت خودشان را برگ بو می گذارند. آن ها اعتقاد دارند به این وسیله رویای همسر آینده خود را خواهند دید. تا صبح چنیدن بار این برگ ها را به گلاب آغشته می کنند و بالای سر خود قرار می دهند. در نورفلک، ولنتاین تا حدودی شبیه کریسمس می شود. مردی با لباس قرمز به در منزل و یا ایوان خانه ها می آید و برای کودکان شکلات و شیرینی به ارمغان می آورد. کودکان در این ناحیه رنگ و بوی متفاوتی از ولنتاین را تجربه می کنند که باعث می شود بیشتر از بزرگسالان منتظر این روز باشند. انگلستان در این روز بسیار دیدنی است.

8- چین

روز کوخی! این نام به گوشتان خورده است؟ معادل روز ولنتاین در چین روز کوخی است. طبق افسانه ای ژینو ( دختر پادشاه ستارگان) و نیو لانگ (گاو داری ساده) عاشق یکدیگر می شوند، ازدواج می کنند و صاحب دوقلوهایی می شوند. زمانی که پدر ژینو از این ازدواج باخبر شد، ملکه را برای برگرداندن ژینو به زمین فرستاد. به دلیل گریه ها و بی تابی های نیولانگ و دو قلوها، پدر ژینو به آن ها اجازه داد که سالی یک روز همدیگر را ملاقات کنند که این اتفاق در روز کوخی می افتد.

جالب است بدانید که در این روز، خانم های جوان به امید پیدا کردن همسر مناسب، میوه و به خصوص طالبی خیرات می کنند. و زوج ها نیز در طول شب با نگاه کردن به ستاره ها ( ژینو و نیولانگ) برای یکدیگر آرزوی شادی و سلامتی می کنند.

برای ولنتاین چه کنیم؟ >>

جشن سپندارمذگان مصادف با ولنتاین

جشن ولنتاین در ایران باستان

متاسفانه و با کمال تعجب، ایرانیان ِ امروز، با بیش از چهار هزار و پانصد سال تمدن، برگزاری
جشنها و مناسبتهای بیگانه را نشانه ی تمدن و فخر می دانند!

همه اسم “ولنتاین” را شنیده اند و مراسم آن را مانند سایر بیگانگان بجا می آورند، ولی تا به
حال اسم “سپندارمذگان” به گوششان هم نخورده است گفته می شود که در ایران باستان،
بیست قرن پیش از میلاد روزی موسوم به روز عشق بوده است. سپندارمذگان (Sepandārmazgān) یا اسپندگان (Espandegān) یک روز ایرانی باستانی با ریشه‌های زرتشت است که مخصوص عشق و عشق‌ورزی است و قدمت آن به دوران امپراتوری هخامنشیان، اولین امپراتوری پارسی می‌رسد. تاریخ برگزاری این جشنواره همانطور که در دوره ساسانیان مشاهده شده است، در پنجمین روز از ماه اسپندرماد بود. در ایران قدیم هر روز ماه، نام به خصوصی داشت و یک روز از ماه هم نام خود ماه بود و زمانی که نام روز و نام ماه یکسان بود، همیشه «جشن نام» برگزار می‌شد. طبق گفته ابوریحان بیرونی، در قرن یازدهم میلادی جشنواره‌ای برگزار شد که در آن نام‌های روز و ماه یکسان بودند. بنا به گفته وی، اسپندارمَذ خداوندگار موکل بر زمین و خداوندگار محافظ و نگهدار زنان شوهر دوست و پاکدامن بوده و به همین مناسبت این روز را «جشن زنان» نام‌گذاری کردند و مردم برای گرامیداشت زنان، به آن‌ها هدیه می‌دادند.

این هم از ولنتاین و تاریخچه آن در افسانه‌های گوناگون. همانطور که در این مطلب از ژکسون خواندید، درباره ولنتاین افسانه‌ها و قصه‌های فراوانی وجود دارد؛ اما موضوع واحد در همه این داستان‌ها «عشق» و «محبت» است و به همین خاطر این روز را روز ولنتاین یا همان روز عشق می‌نامند. افراد در ولنتاین برای معشوق خود و یا هرکسی که دوستش دارند، هدیه می‌گیرند و محبت و علاقه خود را به آن‌ها ابراز می‌کنند.

با همه این تفاصیر، ولنتاین بازهم بهانه خوبی است که به عزیزان خود ابزار علاقه کنید و آن‌ها را با هدایایی هرچند کوچک خوشحال کنید.

معرفی کادو ولنتاین شگفت انگیز

برای تهیه کردن کادو ولنتاین مناسب باید در ابتدا به دنبال علایق شخص مقابل بروید و در ادامه احساسات خود را به نوعی با هدیه تان ترکیب کنید. حال گاهی اینکار با بسته بندی کردن هدیه تان با نوعی خاص صورت می گیرد و گاهی هم با دادن کارت تبریکی زیبا از دلنوشته هایتان صورت می گیرد. یادتان باشد در هر حالت نشان دادن حس واقعی و دلی تان به طرف مقابل، ارزشش از هر چیزی حتی خود هدیه تان بیشتر است؛ پس سعی کنید به طور واقعی علاقه تان را به طرف مقابل تان نشان دهید.

1- گل

ولنتاین بدون گل معنی ندارد، شاید بسیاری از شما عزیزان فکر کنید که گل هدیه ای کلیشه ای و دم دستی شده است و دیگر ارزش چندانی ندارد، اما باید بدانید بهترین کادو ها را هم که برای هدیه دادن انتخاب کنید باید در کنار گل هدیه دهید تا زیباتر باشد و تاثییر گذاری بیشتری داشته باشد. گل می تواند شخصیت درونی شما و احساس قلبی شما را به خوبی به طرف مقابل تان برساند.

علاوه بر این با این که گل یک کادو ولنتاین رمانتیک به حساب می آید اما باید دقت کنید که بهتر است گل را در کنار هدیه خود قرار دهید و به طرف مقابل تان هدیه کنید.

2- شکلات

مگر ولنتاین بدون شکلات و نوتلا بازی میشود! بر اساس تجربه باید بگوییم هر زمانی که یک خانم جوان حال خوشی ندارد یا حتی از دست شما ناراحت است چنانچه به او خوراکی هایی مانند شکلات یا پاستیل هدیه دهید، کاملا می توانید او را تحت تاثییر خود قرار دهید.

به خاطر بسپارید شکلات خوردن بزرگ ترین و لذت بخش ترین کاری است که هر خانمی دوست دارد همواره آن را تجربه کند و هیچگاه به پایان نرسد. پس از خرید و هدیه دادن شکلات به عنوان کادو ولنتاین غافل نشوید. شکلات به عنوان رسوم کادو ولنتاین به حساب می آید نه به عنوان هدیه ای مجزا؛ یادتان باشد شکلات را مکمل هر هدیه ای که بکنید تاثییر و جلوه ای دو چندان به آن هدیه خواهید داد.

سنگ رنگی

3-هدیه شخصی

هدیه مناسب ولنتاین، هدیه ای است که روز خاص و خاطره انگیزی برای عشقتان رقم بزند. ولی منظور از خاص بودن یعنی چه؟ به عنوان مثال شما می توانید، اسم ، عکس، یا تکیه کلام عشق خود را روی هدیه هک کنید، مثلا اسم یا عکس روی لیوان، تیشرت، ساعت و . . . می تواند هدیه ی خاصی باشد. و یا اینکه می توانید پازل عکس سفارشی تهیه کنید، برای این کار می توانید یکی از عکس های خاطره انگیز با عشقتان را در سایز بزرگ چاپ و به پازل تبدیل کنید. این کار زیبا ترین خاطره را در ذهن شریک زندگی تان می سازد.

کادو ولنتاین چند مرحله‌ای

4-هدایا ساعتی

اگر بگوییم برای کادو ولنتاین چه بخرید یا چه نخرید، شاید کمک چندانی به شما نکرده باشیم؛ اما یکی از ایده هایی که برای هدیه دادن به شریک احساسی تان در ولنتاین به شما پیشنهاد می کنیم این است که هدایا بزرگ یا کوچکی را تهیه کنید و آن ها را به طور زیبا بسته بندی کنید و روی هر بسته ساعتی را درج کنید و از شریک عاطفی تان هم خواهش کنید که این کادو ها را راس ساعت ها ی مقرر باز کند؛ اینگونه هیجانی دو چندان در طرف مقابل تان ایجاد کرده اید و هر چند ساعت این شگفتی را پر رنگ و پر رنگ تر خواهید کرد. این سبک از هدیه دادن بسیار مرموز و راز آلود خواهد بود و از آنجایی که به خصوص خانم ها علاقه ندارند که همسرانشان قابل پیش بینی باشند اینگونه بسیار مورد وجد قرار می گیرند.

کادو ولنتاین ماگ لاو

5-ماگ‌های نقاشی شده

با این کادو ولنتاین، دیگر او می تواند از نوشیدنی مورد علاقه ی خودش در این ماگ های خوش طرح لذت ببرد. به دنبال طرحی باشید که نشانگر رابطه ی شما باشد و یا حاوی جمله ی پرمعنایی باشد؛ که رابطه بین تان را محکم و عاشقانه تر بکند. یادتان باشد جمله های پر معنا حتما جملات بلند و قلمبه و سلمبه نمی باشند بلکه پر معناترین جمله عاشقانه یک جمله دو حرفی می باشد: (دوستت دارم) از گفتن آن غافل نشوید.

کادو ولنتاین تزیین اتاق با بادکنک

6-لوستر بادکنکی

اشتباه نکنید بله درست است که لوستر ها چیزهای گران قیمتی هستند، بنابراین می توانید لوستر ارزان خود اما خاطره سازتان را درست کنید. شما برای این کار نیاز به یک کپسول گاز هلیوم، عکس های 6 در 4، مقوای 7 در 5، روبان پلاستیکی، بادکنک، قیچی، پانچ و نوار چسب دو طرفه دارید. در این مرحله کار سختی ندارید تنها باید با انتخاب عکس ها خاطره انگیز دو نفره تان و نوشتن جملات کوتاه و عاشقانه و اتصال روبان پلاستیکی ای که به عکس ها وصل می شود و همچنین بادکنک هایی که برای آویزان شدن آن ها از سف در نظر گرفته اید، زیبایی خاصی به این مجموعه می دهد و این شب را به یک شب تمام عیار تبدیل خواهد کرد.

روکش های کاغذی برای کادو ولنتاین

7- روکش های عاشقانه

اگر طرفدار هنر و کاردستی باشید درست کردن این کادوی ولنتاین منحصر به فرد برای شما سرگرم کننده است. روکش هایی با طرح های خلاقانه و کاملا سفارشی سازی شده با سلیقه شما که می توانید این پاکت های کاغذی را تولید کنید و از آن را دور نان باگتی که برای صبحانه شریک عاطفی تان آماده کرده اید و یا دور ظرف غذاهایی که برای شریک عاطفی تان آماده کرده اید، بپیچید تا آن شخص با دیدن آن پیام ها سوپرایز شود.

قاب عکس ولنتاین

8- قاب عکس

قاب عکس نخرید! این بزرگترین اشتباه شماست. شما می بایست خلاقیت به خرج دهید و طرح هایی را دراینترنت جست و جو کنید سپس طرحی نهایی برای این کار انتخاب کنید و با کمک گرفتن از افرادی که می توانند در زمینه ساخت این قاب عکس به شما کمک کنند این قاب را بسازید. بهترین کار این است که روی این قاب عکس قلبی را طراحی کنید و آن را با اره مویی برید و در بیارید سپس قسمت زیرین آن قلب یکی از عکس های دو نفره تان را قرار دهید. این کار قطعا حس عشق و علاقه را میان شما دو چندان خواهد کرد.

آبمیوه

9- سوپرایز لیوان

شاید با شنیدن این نام تعجب کرده باشید، سوپرایز لیوان یا همان پنهان کردن هدیه در لیوان حاوی شربت نوعی سوپرایز قدیمی اما امتحان پس داده به حساب می آید. در این روش شما می بایست گردنبند و یا انگشتری که برای شریک احساسی تا خریداری کرده اید را داخل لیوان حاوی شربت بی اندازید و سپس یکی نی درون آن قرار دهید بعد از آن در خلوت دو نفره تان آن شربت را به او تعارف کنید. البته می توانید دو نی در یک لیوان قرار دهید و لیوان را جلوی صورت خود و شریک احساسی تان قرار دهید و شربت را با نی بخورید دو نفره.

پس از به پایان رسیدن شربت قطعا هدیه شما در لیوان نمایان خواهد شد و این تاثییر بهس زایی در روحیه شما و شخص مقابل تان خواهد گذاشت.

جعبه خاطرات برای کادو ولنتاین

10- جعبه خاطرات

خاطرات شیرین مشترکتان مانند خاطرات روز اول آشنایی یا حس تان قبل از بیان و ابراز علاقه به او را روی کاغذ های کوچک نوشته و داخل یک جعبه ی زیبا قرار داده و به او هدیه دهید. مطمئن باشید بهترین هدیه ای است که تا به امروز دریافت کرده است! شاید فکر کنید دخترها همواره به دنبال کادو های فانتزی می گردند اما اشتباه نکنید، رمز و رازی که در این هدیه ها وجود دارد آن ها را بیشتر تحت تاثییر قرار می دهد.

غافلگیری تلفنی برای کادو ولنتاین

11- تماس غافل گیرانه

باید در ساعتی که می دانید عشق تان انتظارش را ندارد با او تماس بگیرید و روز عشق را به او تبریک بگویید و غافلگیرش کنید، یا این کار را به صورت ترکیبی با یک غافلگیری کامل کنید، برای مثال با او تماس بگیرید و او را به صورت طبیعی به جایی بکشید، سپس در آنجا اختیار با شماست، می توانید به نحو های مختلفی او را تحت تاثییر قرار دهید حال با دعوت کردن دوستانش یا هدیه دادن کادویی خاص که اصلا توقعش را ندارد این تماس غافل گیرانه تکمیل خواهد شد.

12- حیوان خانگی

این هدیه یکک کادو خاص ولنتاین به حساب می آید؛ مخصوصا برای دختر خانم ها. اگر عشق تان اهل نگهداری از حیوانات خانگی هست و به آن ها علاقه دارد، تهیه کردن یک حیوان خانگی می‌تواند یک هدیه ماندگار و جذاب برای ولنتاین محسوب شود. یک موجود زنده به نشانه‌ی رابطه‌ی خوب شما با شریک عشقیتان. حیواناتی نظیر سگ، گربه، همستر، خرگوش، انواع پرنده‌ها و…. برای هدیه دادن مناسب هستند.

کتاب یکی از کادو های ولنتاین

13- کتاب

به کتابخوان ها، کتاب هدیه دهید. اگر فقط خودتان عاشق کتاب هستید،‌ محبوب‌ یا شریک عاطفی تان را عصبی نکنید. دقت کنید که تاکید کردیم به کتابخوان ها، کتاب هدیه دهید. البته می‌دانیم که کتاب هدیه‌ی خیلی خوبی است و ارزشی دو چندان دارد،‌ ولی اگر کتاب را نخواند، شما ضرر می‌کنید. اگر می‌خواهید او را به کتاب‌خوانی تشویق کنید، روز دیگری را برای کتاب دادن انتخاب کنید و در روز ولنتاین، برای خوشحال‌ کردن او تلاش کنید. اما اگر او عاشق کتاب خواندن است، پس کتاب هدیه دادن را امتحان کنید، زیرا قطعا از این راه جواب خواهید گرفت. کتاب می تواند به خودی خود بهترین کادو ولنتاین برای برخی از افراد باشد.

گوشی همراه بهترین کادو ولنتاین

14- گوشی هوشمند

گوشی وسیله‌ای بسیار کاربردی برای خانم ها است. آنها در طول روز با گوشی های هوشمند می توانند بارها به اینستاگرام بروند و یا تصویری با دوستان و یا خانواده شان صحبت می‌کنند، اینترنتی خرید می‌کنند و هزاران هزار کار مختلف دیگر می توانند با این وسیله هوشمند انجام دهند. حتی در اوقاتی که حوصله شان سر می رود و یا از موضوعی ناراحت هستند می توانند با آن موزیک مورد علاقه خود را گوش کنند و یا با آن به نوعی خود را سرگرم کنند. در نتیجه می توان گفت گوشی هوشمند هم جزو بهترین کادو ولنتاین های کابردی در بازار به حساب می آید.

ساز های موسیقی

15- سازهای موسیقی

بسیاری از آقایوم و خانم ها در سنین مختلف علاقه دارند تا نواختن سازی را فرابگیرند، اما نمی دانند باید از کجا شروع کنند. قبل از این که بخواهید نواختن سازی را فرابگیرید، باید آن ساز را انتخاب کنید! برای این کار باید ابتدا علایق و سلیقه های شخصی که برایش قصد خرید ساز موسیقی دارید را بیابید. برای مثال اگر طرف مقابل تان به موسیقی سنتی علاقمند است، درامز، باوجود این که سازی است که نواختنش جالب به نظر می رسد، انتخاب چندان درستی نخواهد بود.

یادگیری یک ساز موسیقی نیازمند سرمایه گذاری مالی و زمانی است، بنابراین باید از سبک موسیقی که می خواهید فرابگیرید مطمئن شوید و سپس اقدام کنید.

نکته بسیار مهم در این باره این است که برای یادیگری برخی از سازها می توان به راحتی استاد پیدا کرد، اما ممکن است برای بعضی از سازها در برخی مناطق پیدا کردن استاد چندان ساده نباشد. هر چه باشد، یادگرفتن یک ساز به تنهایی و به صورت خودآموز خیلی دشوار است و ممکن است شما را از ادامه کار منصرف کند. اما قطعا خرید یک ساز موسیقی مناسب برای طرف مقابل تان در رابطه می تواند بهترین کادو ولنتاین برای او باشد.

بافتنی هدیه ولنتاین امسال

16- بافتنی

تعجب نکنید به این فکر کنید که طرف مقابل چه مقدار خوش حال می شود وقتی شما از چند ماه قبل از این روز برای اینکه یک کادو ولنتاین پسرانه بی نظیر به او بدهید به سمت یادگیری بافتنی رفته اید و با قلاب بافی ، بافتن کلاه و … را آموخته اید. این هدیه علاوه بر ارزش بالایی که برای آن پسر خواهد داشت به نوعی امضای شما نیز به حساب می آید. یادتان باشد، لباس بافتنی از این نظر جذابیت دارد که وقت زیادی صرف آن کرده‌اید و لحظه به لحظه با عشق آن را بافته‌اید. اصلا کلاه و شالی که مادران برای فرزندانشان می‌بافند نماد عشق است. شما هم می‌توانید این کار را بکنید، کافی است از همین الان شروع کنید و روزی یک ساعت برای اینکار وقت بگذارید و نتیجه آن را در روز ولنتاین ببینید.

کادو ولنتاین شیرینی قلبی

17- کیک ولنتاینی

شاید بگویید این که کادو ولنتاین به حساب نمی آید، اما باید بدانید که هر ساله با نزدیک شدن به ولنتاین شاهد کیک هایی با رنگ قرمز و طرح قلب در شیرینی فروشی ها هستیم. البته یکی دیگر از خوراکی هایی که بسیار مورد استقبال جوان ها در این مناسبت قرار می گیرد ژله با طرح قلب است. طرز تهیه ژله سورپرایز قلبی بسیار آسان و ساده است. کافی است با کمی ظرافت و گذاشتن وقت این ژله سورپرایز قلبی را درست کنید و شریک عاطفی تان را شگفت زده کنید.

18- عروسک

تفاوتی ندارد که خانم باشید یا آقا، این هدیه را به هر شخصی که برای ولنتاین بدهید شور و شوقی در او به وجود خواهید آورد. عروسک خرس به جد زیباترین عروسک برای کادو ولنتاین به حساب می آید. اگر به این خرس ها دقت کرده باشید همیشه لبخندی که بر لب هاشون نقش بسته که باعث می شود، در دل هر کسی خودش را جا کند.

19- ست دستبند

دستبند چرم ست

اگر دوست دارید به همه نشان دهید که شما یک زوج خوشبخت هستید؟ یا علاقه تان را به یکدیگر نشان دهید، این دستبندهای چرمی که با تکه‌ها و طرح‌های مختلفی از طلا، پلاتین و استیل تزئین می‌شوند، می‌توانند یک ایده عالی برای هدیه مورد نظر شما باشند. این دستبندها به صورت ست‌های دوتایی فروخته می‌شوند پس شما می‌توانید یکی از آنها را برای خود داشته باشید و دیگری را به همسر یا طرف مقابل خود هدیه دهید؛ با این کار هیچ گاه از ذهن او فراموش نخواهید شد و این بهترین کادو ولنتاین برای او خواهد بود.

20- ست چرم

ست چرم طبیعی

استفاده از ست چرم در استایل شما تاثیر بسزایی دارد. پس شاید بتوان گفت یکی از گزینه های ویژه کادو ولنتاین خرید ست چرم زنانه یا مردانه رای شریک احساسی تان باشد. با این حال باز هم پیش از خرید ست کیف و کمربند مردانه یا زنانه چرم باید به این سوال پاسخ دهید که آیا استایل شخصی که برای او قصد خرید ست را دارید، رسمی است یا به استایل کژوال یا غیررسمی علاقه مند است.

در صورتی شخص مورد نظر شما به استایل رسمی علاقه دارد و در بیشتر مواقع پیراهن مردانه و کت و شلوار به تن می‌کند، بهتر است سراغ ست کیف و کمربند‌هایی بروید که ظاهری رسمی‌تر دارند و از جذابیت ظاهری فوق العاده ای برخوردار هستند. ست کیف و کمربند چرم به رنگ مشکی و قهوه‌ای تیره، مناسب این استایل است و ظاهری ظریف و مینیمال دارند. شما با انتخاب ست چرم علاوه بر انتخاب کادویی شکیل برای طرف مقابل تان سلیقه خوب تان را هم به او نشان می دهید.

21- عینک آفتابی

عینک آفتابی مشکی

اشعه مضر ماورای بنفش نور خورشید می تواند از بین ابرها نیز عبور کند، بنابراین استفاد از عینک آفتابی برای روزهای ابری و آفتابی لازم است. عینک آفتابی یک کادو ولنتاین بسیار کاربردی به حساب می آید، زیرا این عینک ها، بازتاب نور را می شکنند و در نتیجه از تابش نور خیره کننده به چشم جلوگیری می کنند.این عینک ها برای کسانی که تابش نور را دوست ندارند نیز مناسب می باشد. خرید یک عینک آفتابی شکیل می تواند به تیپ و استایل شخص مقابل تان جلوه ای جذاب تر بدهد. این بهترین کادو ولنتاین او خواهد بود.

22- لب تاب یا سرفیس

لب تاب کادو ولنتاین

يكي از نگراني‌هاي كساني كه قصد خريد محصولي جديد در بازار فناوري را دارند، اين است كه چگونه با رشد سريع اين صنعت مقابله كنند و محصولي بگيرند كه براي مدت طولاني‌تري به روز و كارآمد باشد. شاید به همین دلیل است که افراد گاها به سراغ کادو هایی از بازار فناوری نمی روند. باید بدانید که این کادو ها هم برای ولنتاین بسیار جذاب هستند و هم می توانند بهترین هدیه یا کادو ولنتاین برای شخص مقابل باشند.

23- لباس مورد علاقه

لباس هدیه دادن

قطعا خریدن لباس برای ولنتاین ایده ای فوق العاده خواهد بود به شرطی که بتوانید بهترین لباس را برای این مناسبت تهیه کنید. بهترین کار این است که برای کادو ولنتاین امسال به یکی از فروشگاه هایی که یک بار به صورت مشترک رفته بودید بروید و لباسی که طرف مقابل تان علاقه خاصی به آن نشان داده بود را برایش خریداری کنید سپس آن را کادو کرده و در باکس هدیه هایتان برای او قرار دهید و یا حتی آن را به عنوان هدیه اصلی به او تقدیم کنید. مطمعن باشید این کادو فراموش نکردنی خواهد شد.

24- دل نوشته‌ها

کادو ولنتاین نوشته

از نظر تیم ما ، که سالیان بسیاریست که در ایام خوش و اعیاد و مناسبت ها با کادو های خوب در کنار شما عزیزان بوده ایم، به این نتیجه رسیده ایم که هیچ چیز مانند یک دلنوشته نمی تواند حالات روحی و حس درونی شما را به طرف مقابل بفهماند. پس همچنان یکی از بهتربن هدیه ها نوشتن حرف های دلی تان و به طبع هدیه دادن آن به طرف مقابل تان می باشد.

*این مطلب ادامه دارد*

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *