کادو چی بخرم

کادو تولد برای دختر بچه

کادو برای دختر بچه

زمانی که تولد یکی از بستگانتان هست و یا به یک تولد دعوت میشوید، اولین چیزی که ذهن شما را به خودش مشغول میکند خرید کادو تولد است.ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترینهای کادو تولد برای دختر بچه های عزیز که روحیه ناز و لطیفی دارند آشنا کنیم. اگر تولد فرزندتان نزدیک است یا به تولد کودکی دعوت هستید، از این پیشنهاد ها غافل نشید.

بهترین کادو تولد برای دختربچه

بهترینهای کادو تولد برای دختر بچه

1. نقاشی او را به اسباب بازی تبدیل کنید

شما باید دقت کنید و درون نقاشی هایش ببنید او چه چیزهایی را چند دفعه تکرار کرده است، یا از او بخواهید یک نقاشی بکشد. سپس چیزی در نقاشی او که قابلیت عروسک شدن را داشته باشد؛ انتخاب کنید و سپس به عروسک ساز یا تولید کننده عروسک و اسباب بازی بدهید، تا از طرح شما یک اسباب بازی بسازد. برای مثال اگر کودک شما یک خرس کشیده باشد، در انتها یک عروسک خرس خواهید داشت. این هدیه به کودک مد نظر شما نشان می دهد که که چه قدر او و تفکرات و تخیلاتش برای شما مهم است و برای او ارزش قائل هستید و این هدیه در آینده ای نزدیک بهترین و خاطره انگیز ترین هدیه برای او میشود.

2. لباس یا لوازم ست سفارش دهید!

شما باید بدانید که اکثر دختر بچه ها دوست دارند شبیه خانم های بزرگتر از خودشون رفتار کنند و کار های آن ها را تقلید کنند. از طرفی اگر برای کودک خودتان هدیه میخرید بدانید او شما را قهرمان زندگی خود میبیند و دوست دارد شبیه شما باشد. برای مثال وقتی به آشپزخانه می روید و به آشپزی می پردازید، دختر بچه های کوچولو دوست دارند در کنار مادرشان از آن ها تقلید کنند. تهیه ست پیشبند برای خودتان و دختر بچه کوچولو تون میتونه کار فوق العاده شگفت انگیزی باشه.

ست پیشبند بهترین کادو تولد برای دختربچه

3. مجموعه نقاشی و رنگ آمیزی و خمیر بازی برای کودکان

با خرید بوم، مقوا و یا دفتر نقاشی با انواع مداد رنگی ها و یا آبرنگ ها میتوانید بگذارید تا فرزندتان اثر های جالب و سازه ذهن خلاقشان را به تصویر بکشند و یا حتی نقش هایی در بازار تهیه کنید و بگذارید آنها با مدادرنگی و یا آبرنگ به رنگ آمیزی آن ها بپردازند و اعتماد به نفس داشتن را به آنها بیاموزید و از طرفی میتوانید با تهیه کردن یک پک خمیر بازی به آن ها کمک کنید تخیلات ذهنی خود را بسازند. این کادو تولد برای دختر بچه ها بسیار حائز اهمیت است.

4.کلکسیون لاک و گل سر تهیه کنید

دختر بچه ها اغلب عاشق لاک های رنگارنگ هستند. یک جعبه پر از لاک های رنگانگ هدیه مناسبی برای دختر بچه ها خواهد بود و شما میتوانید در کنار لاک ها انواع گل سر ها و دستبند ها و دیگر اسسوری ها استفاده کنید و پک هدیه خود را زیبا و زیباتر کنید.

لاک و اکسسوری کادو تولد برای دختر بچه

5.عروسک

عروسک خرس یکی از محبوب ترین و بهترین عروسک هایی می باشد که هر شخصی دوست دارد یکی از این عروسک را داشته باشد تا گاهی او را در آغوش بگیرد و گاهی هم نگفته هایش را برای او که همیشه لبخند بر لب دارد بگوید و درد دل کند. از این هدیه قافل نشوید.

عروسک خرس قهوه ای کادو تولد برای دختر بچه

6. پازل عکس کودک را سفارش دهید

یکی از عکس های کودک با لباسی که خود او بیش از سایر لباس هایش دوست دارد را به یکی از چاپخانه هایی که چاپ بر روی پازل را انجام می دهند بدهید تا پازل عکس مورد نظر را تحویل دهد. مطمعن باشید برای هر کودکی بهترین سرگرمی میتواند به نظر برسد که با کنار هم قرار دادن تکه های پازل عکس زیبای خود را درست کند. این کادو تولد یکی از خلاقانه ترین هدیه های تولد با هزینه تقریبا مناسب به حساب می آید که بسیار زیبا و جذاب است و هر بچه ای با هر روحیه ای را به نحوی به سمت این میکشاند تا عکس چاپ شده خود روی پازل را درست کند و از این کاری که خودش انجام میدهد لذت ببرد. پازل عکس کودک یکی از بهترین کادو تولد برای دختر بچه به حساب می آید.

 پازل چهره کادو تولد برای دختر بچه

7. خانه باربی یک ماکت جذاب برای همه دختر ها

خانه باربی یک ماکت بسیار جذاب برای دختر ها به حساب می آید که با شور و شوق فراروان به این عروسک جان میبخشند و مانند یک انسان واقعی با او بازی میکنند و او را در کارهای خانه و یا بیرون رفتن و تفریح کردن همراهی میکنند. پیشنهاد ما این است که اگر برای دختر بچه میخواهید هدیه تهیه کنید حتما یکبار این هدیه را امتحان کنید. دختر بچه ها به واسطه این که زمان بیشتری را در روز کنار مادرهایشان می گذرانند علاقه دارند تا خودشان هم در بازی هایشان نقش مادر را برای باربی بازی کنند و این باعث میشود که بچه ها مسئولیت پذیر تر و حرف گوش کن تر بشوند. خانه باربی از بهترین کادو تولد برای دختر بچه به حساب می آید.

ماکت خانه باربی کادو تولد برای دختر بچه

کتاب بهترین دوست برای هر سن و سالی

کتاب بهترین کادو تولد برای دختر بچه ها به حساب می آید. در هر سنی بهترین دوست هر کس کتاب است. گاهی بهترین چیزی که میتوان به بچه ها هدیه داد چند صفحه داستان است. بهتر است ما کودکانمان را از کودکی عادت دهیم تا در اوقات فرتغت خود با کتاب زمان خود را پر کنند مخصوصا کتاب هایی که داستان های آموزنده ای دارند و برای آینده بچه ها بسیار مفید و حائز اهمیت هستند.

 کتاب کادو تولدی برای دختر بچه

خانه بازی چادری کودک

چادر های بازی  کودک در سایز ها و طرح های گوناگون می توانند این نیاز کودکان را به طرز شگفت آوری و فوق العاده ای پاسخگو باشند. و بدون ایجاد مزاحمت برای سایر اعضای خانواده بازی و سرگرمی خود را پی بگیرند. چادر بازی کودکان یک وسیله‌ی بازی چندمنظوره و دوست‌داشتنی برای کودک است؛ زیرا می‌تواند مانند یک‌ اتاق شخصی، اسباب‌بازی‌هایش را به آنجا برده و ساعت‌ها بازی کند یا به‌عنوان یک جعبه‌ی اسباب‌بازی، وسایلش را در آن بریزد یا به علت سبکی و راحتی حمل ونقلش آن را با خود به پیک‌نیک یا کنار ساحل ببرد و درون آن خاله بازی یا به عنوان قلعه از آن استفاده کنند.از ابتدای سنین رشد کودکان علاقه بسیاری به اعلام استقلال و ایجاد حریم شخصی برای خود دارند چادرهای بازی کودکان با ایجاد فضای کوچکی برای بازی دلبندان شما،نشاط و روحیه استقلال را در آنها تقویت می کند چادرهای بازی کودکان با توجه به ابعاد کوچک و قابلیت حمل آسان می تواند همراه مناسبی برای فرزندان شما باشد.

چادر بازی کادو تولد برای دختر بچه

خمیر بازی

بچه‌های کوچک از خمیربازی و ساختن و خراب کردن شکل‌های جدید لذت می‌برند. همان‌طور که می‌دانید، بچه‌های زیر 3 سال نباید خمیر بازی کنند و برایشان خطرناک است، اما برعکس کودکان بالای 3 سال با خمیربازی خلاقیت و مهارت‌های حرکتی خود را افزایش می‌دهند. با خرید یک بسته خمیر بازی چند رنگ یا شن جادویی برای بچه‌های کوچک به آن‌ها کمک کنید تا تخیلات خود را با دستان خود به واقعیت تبدیل کنند. شن جادویی  هم مانند خمیر بازی است اما با بافت سبک‌تر و درشت‌تر است. برای انتخاب خمیر بازی برای هدیه دادن به کودکان بالای 3 سال چند گزینه دارید؛ می‌توانید به آن‌ها یک بسته خمیر بازی ساده و با کیفیت به همراه لوازم قالب‌گیری کاردک هدیه بگیرید که پیشنهاد ما به شما خمیر بازی 10 رنگ پلیکان است. برای کودکانی که می‌دانید چند بسته خمیر بازی در خانه دارند هم می‌توانید شن جادویی بگیرید که به همراه قالب عرضه میشود.

ژکسون ارائه دهنده انواع کادو های تولد برای دختر بچه ها در هر سن و سالی و با هر روحیه و خلقیاتی می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *