روانشناسی

هدیه به نامزد

هدیه به نامزد
هدیه-به-نامزد

دوران نامزدی یکی از مهمترین دوران قبل از ازدواج رسمی دو نفر و شروع زندگی مشترک برای آنهاست. برای بیشترشدن محبت بین طرفین دادن هدیه به نامزد یکی از راههای تأثیرگذار بر محکم تر شدن روابط و احساس محبت و علاقه بیشتر است.البته هدیه به نامزد حتماً نباید ارزش مادی زیادی داشته باشد و شخص نباید خود را برای دادن هدایای گران قیمت و خارج از توان مالی تحت فشار قرار دهد. وقتی دونفر تصمیم به ازدواج می گیرند در دوران قبل از شروع زندگی مشترک مدتی را با هم وقت گذرانده و رفت و آمد می کنند تا به خصوصیات یکدیگر بیشتر آشنا شوند و طبق رسومات موجود بنا به مناسبات مختلف هدایایی بین دو نفر رد و بدل می شود. شاید بعضی افراد فکر کنند خرید هدیه و کادو در دوران نامزدی ممکن است این توقع را تاهمیشه در طرف مقابلشان ایجاد کند اما دادن هدیه هرچند کوچک همیشه باعث دلخوشی و دلگرمی طرفین نسبت به یک رابطه می شود.

برای خرید هدایایی که طبق رسومات و توقعات خانواده های طرفین در مناسبت های خاص باید تهیه شوند و عموماً ارزش مادی دارند، می توانید از سایتهایی که در آنها سِت های طلا و جواهر و نیم ست های متنوع و زیبا یا انواع دستبند و گردنبند و پابند و دیگر اقلام زینتی به فروش میرسند برای نامزد خود هدیه تهیه کنید. خرید انواع عطر و یا ادکلن با برندهای مشهور و رایحه های دلنشین نیز از محصولاتی است که فروشگاههای آنلاین برای مشتریان خوش سلیقه خود در نظر گرفته اند، شما میتوانید انواع ادکلن ها و عطر های مرغوب و به روز را از سایت ژکسون تهیه کنید؛ و شما برای هرشخصی که بخواهید می توانید عطر مورد علاقه او را به عنوان هدیه برایش سفارش بدهید. از مناسبتهای خاص و هدایای نسبتا گران قیمت مربوط به این مناسبتها در دوره نامزدی که بگذریم، اکسِسوریها (لوازم جانبی) بهترین گزینه برای هدیه دادن به نامزدمان به بهانه های مختلف ویاحتی بدون هیچ مناسبتی هستند.

هدیه به نامزد


به طور مثال وقتی به یک جشن یا مهمانی خانوادگی یا دوستانه دعوت شده اید بعد از اطلاع از اینکه نامزد شما قرار است چه نوع و رنگ از پوشش داشته باشد می توانید یک سنجاق سینه یا دستمال گردن ویا هرچیز دیگری که با لباس او همخوانی داشته باشد برایش تهیه و قبل از مهمانی به اوهدیه کنید تا اوج خوشحالی و توجه او را دراین مورد ببینید. اصولاً نامزدها به پوشیدن لباسها و لوازم دیگری که باهم همرنگ و همخوان باشند علاقه مندند، پس شما می توانید گاهی از تیشرتهای همرنگ یا شلوارهای یک مدل برای همراهی بیشتر با نامزدتان استفاده کنید و باعث تقویت این احساس همدلی بین یکدیگر شوید و از طرفی خرید تمام این موارد از طریق سایتهای مربوطه امکانپذیر است ولازم نیست که شما تمام بازار را به دنبال دو پیراهن همرنگ زنانه و مردانه بگردید. به هرصورت هدایایی که شما در دوران اولیه رابطه خود برای هم تهیه می کنید خاطرات بسیاری را از شما تا همیشه در ذهن یکدیگر زنده نگاه می دارد و بخاطر اهمیت این موضوع شما بیشتر از هر زمان دیگری باید در تهیه هدیه برای نامزد خود دقت و خلاقیت به خرج دهید.

در این راه موفق باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *