روانشناسی

کاربرد مجسمه فیل در فنگشویی

استفاده از مجسمه برای منزل، بسیار زیبا است و فضای خانه را جذاب تر خواهد کرد. از این میان مجسمه فیل طرفداران خاص خود را دارد. می دانید علت آن چیست؟ چرا مجسمه فیل فروش بیشتری نسبت به سایر مجسمه ها دارد؟! مجسمه فیل در فنگ شویی  و در برخی از کشورهای آسیایی نظیر هند و تایلند ، به عنوان حیوانی مقدس و نماد : 1- وفاداری 2- خرد 3- طول عمر 4- شکوه 5- اقتدار و عظمت می باشد. از این رو کسانی که قصد خرید مجسمه به عنوان هدیه برای شخصی یا حتی برای خانه یا محل کار خود را دارند، از مجسمه فیل استقبال می کنند.

مجسمه فیل با خرتوم رو به بالا

بر اساس دانش فنگ شویی ، استفاده از این تندیس باعث انتشار  انرژی‌ های مثبت فوق می شود ، در حفاظت از محل سکونت و افزایش انرژی‌ های مثبت فوق تاثیر دارد . برای حفاظت از محل سکونت و افزایش انرژی باروری نیز توصیه می شود . فیل نماد ثروت در ایران باستان نیز شناخته شده است.

خرطوم مجسمه فیل بالا یا پایین باشد تفاوت دارد؟

مجسمه فیل ها برای رسیدن موفقیت کارآمد است؟ نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا خرطوم فیل بالا باشد بهتر است یا پایین باشد، نظرات متفاوت است ! بعضی ها می گویند که اگرخرطوم بالا باشد فیل می تواند ثروت خوبی برای همه کسانی که از آن استفاده می کند به ارمغان بیاورد.

تندیس مجسمه فیل در فنگ شویی  با خرطوم رو به بالا یکی از نمادهای فنگ شویی است که :

  • نمایان گر دریافت خبرهای خوش است.
  • باید پشت به در ورودی و رو به‌ داخل قرار گیرد.

تندیس مجسمه فیل در فنگ شویی با خرطوم آویزان و پایین یکی دیگر از نمادهای فنگ شویی  است که :

  • نشانگر دفاع و حمله است.
  • باید روی آن به سمت در ورودی باشد.
خرید مجسمه فیل

کاربردهای مجسمه فیل در فنگ شویی :

1- فیل هایی که سکه روی خرطوم آنهاست و خرطوم به سمت بالا یا بار سکه روی کول آنهاست نماد ثروت هستند ! در  جنوب شرق و یا جلوی درب ورودی قرار می دهیم که  از داخل خرطوم به سمت داخل خانه قرار داشته باشد و اگر حالت رم کرده دارند بیرون درب ورودی استفاده می شود و نماد مراقبت و حفاظت دارند.

2- مجسمه ها و نماد فیل سفید در فنگ شویی :

  •  بخت و اقبال در قسمت شانس و کار و حرفه ( شمال ) قرار می دهیم .

3-  فیل هایی که چند تا پشت سر هم هستند و خرطوم های آنها رو به پائین هستند و سکه روی آنها نیستند . نماد خانواده و کنار هم بودن هستند و در شرق قرار می دهیم . بدین معنا که همه اعضای خانواده در کنار هم هستند و همیشه بمانند.

4- فیل های ساده و جفت و خرطوم به سمت پائین آرام هستند . در هر بخشی می توان از آنها استفاده کرد باید توجه داشته باشید ! اکثر فیل هایی که خرطوم رو به پایین دارند نماد‌‌ : برای محافظت نیز به کار برده می شوند.

5- در فنگ شویی اگر فیل ها جفت باشند در جنوب غرب اتاق خواب باید قرار بگیرند و یا جهت عشق و همبستگی بر اساس فنگ شویی شخصی و محاسبه عدد کوا نماد زوج هستند و برای زوجهای جوان استفاده می شود.

6- در میان هندوها ! از این نماد در مکانهای عمومی مثل پاساژ ها و یا لابی هتل ها استفاده می کنند یعنی در خارج خانه استفاده میشود و نمادیست که سلامت و ثروت و موفقیت را زیاد می کند.

مجسمه فیل سفید

7- مجسمه فیل سفید در فنگ شویی به عنوان نمادی استفاده میشود که به فرزندانمان کمک می کند که خرد بیشتر بدست آورند و در واقع نماد قدرت ، تدبیر و دانایی است ! و بیشتر در جهت شمال شرق استفاده میشود.

۸- مجسمه فیل در فنگ شویی از جنس فلزی برای تقویت انرژی جهات غرب و شمال غرب بسیار مناسب است و به عنوان نماد  شانس و به دست آئردن ارتقاء شغلی و اقتدار می باشد .

مجسمه فیل سفید بزرگ

آیا مجسمه های فیل خوش یمن هستند؟!

مجسمه های فیل در سراسر جهان محبوب هستند ! به خصوص در کشور های آسیای شرقی اگر شما بخواهید موفقیت در محیط خود انتشار دهید باید از نماد مجسمه فیل در منزل یا حکاکی تصویر فیل روی درب یا بخشی از دیوارها استفاده می شود.

تصویر مجسمه فیل روی درب خانه انرژی های محیط خانه را از انتشار انرژی منفی محفوظ می دارد.

بسیاری از صاحبان کسب و کار در آسیا ممکن است در ورودی ساختمان دو مجسمه فیل داشته باشند! این اعتقاد بر این است که ثبات و عقل را برای صاحب شرکت افراد داخل شرکت فراهم می کند و از این رو شرکت را از انرژی های مثبت برای جذب ثروت ایجاد می نماید.

جمع بندی نهایی:

باید یاد آوری نمود که مجسمه های فیل امروزه در اکثر خانه ها ، یافت می شود ! اگر بتوانید برای افزایش انرژی خود ، با توجه به علم فنگ شویی ، از این نماد در فنگ شویی خانه ، فنگ شویی محل کار و هر مکان دیگری استفاده کنید ، باعث خواهید شد در طولانی مدت به نتایج فوق العاده بهتری دست یابید ! شما می توانید با دانستن عدد کوا خود و فنگ شویی شخصی جایگاه نمادها را نیز برای خود مشخص سازید در این مطلب به صورت خلاصه ، نحوه استفاده از مجسمه فیل در فنگ شویی اشاره شده است ! شما با مطالعه این مطلب به راحتی می توانید استفاده صحیح از کاربردهای نماد فیل و فنگ شویی درخانه را بیاموزید و از انرژی های عالی آن بهترین بهره را ببرید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *