آموزش, روانشناسی

سورپرایز تولد

سورپرایز تولد

سورپرایز تولد شاید مهم ترین قسمت این چالش بزرگ یا این جشن مهم بعد از انتخاب و خرید کادو مناسب باشد، قصد ما ارائه یک لیست کامل از ایده‌هایی است که با استفاده از آن‌ها بتوانید، دوستان و اعضای خانواده خود را در روز تولدشان غافلگیر کنید. ما سعی می‌کنیم همه‌ی ایده‌ها را پوشش دهیم تا بتوانید از میان آن‌ها، ایده‌هایی را که انجام آن‌ها برایتان امکان‌پذیر است، انتخاب کنید.

شمع و گل آرایی سوپرایز تولد

ایده‌هایی برای سورپرایز تولد (برگزاری یک تولد غافلگیرانه)

یکی از موضوعات رایج در زمینه‌ی برگزاری جشن تولد، چگونگی برگزاری سورپرایز تولد است. خیلی‌ها تمایل دارند به جای برگزاری یک تولد معمولی، عزیزان خود را سورپرایز یا غافلگیر کنند،چون این عمل بسیار تاثیرگذار و خاطه انگیز خواهد بود. شاید شما هم تاکنون به این مساله فکر کرده باشید. اما چگونه دوست خود، همسر خود و یا سایر اعضای خانواده خود را غافلگیر کنیم؟

مراسم تولدهای مختلف، اعضای خانواده، دوستان و نزدیکان

همان‌طور که در بخش تاریخچه مطالعه کردید، از دیرباز مرسوم بوده است که فرد از اعضای خانواده خود هدیه تولد دریافت کند. در طول سال‌های متمادی عمر، تعداد اعضای خانواده افزایش می‌یابد، با دوستان و همکاران و همسایه‌های جدیدی آشنا می‌شویم. که می‌توانیم گه گاه با آن‌ها جهت تداوم رابطه و قدرانی و محبت در جشن‌های مختلف تولد، کادو بدهیم و دریافت کنیم.

فیلم آرزو‌های گروهی

این مورد یک ایده سورپرایز مناسب برای تولد به حساب می آید، مخصوصا برای کسانی که از شما خیلی دور هستند یا از لحاظ مسافتی با آن اشخاص فاصله زیادی دارید مثلا در کشور یا شهری دیگر، دورتر از محل زندگی شما سکونت دارند و شما به آن اشخاص دسترسی ندارید و نمیتوانید حضورا برای آن ها تولد بگیرید. در این سورپرایز شما باید در ابتدا با همه‌ی دوستان نزدیک و اعضای خانواده او تماس بگیرید. از آن‌ها بخواهید فیلم‌های 15 تا 30 ثانیه‌ای از خود تهیه کنند و در آن آرزوهای خود را برای کسی که تولدش است، بیان کنند و کلی لحظه های خوب براش به وجود آورند.

بعد از اینکه که فیلم ها را برای شما ارسال کردند، آن ها را با یک دیگر به نحوی جذاب میکس کنید، روی آن ها موسیقی بگذارید یا خودتان متنی را برای او بخوانید و صدای آن را روی پس زمینه بگذارید نگران نباشید چون نرم افزار های بسیار قدرتمندی برای اینکار ساخته شدند که رابط کاربری آسانی دارند و نیاز به مهارت آنچنانی ندارند. در این حال میتوان میکس های فوق العاده ای با آن ها ساخت. بعد از آن که فیلم نهایی را آماده کردید، وقت آن رسیده تا برای شخص مورد نظر که تولدش هست، ارسال کنید و با این کار او را شگفت زده کنید.

آگهی کردن در مجله

در این روش شما باید ابتدا متوجه این موضوع شوید که شخصی که میخواهید تولدش را به او تبریک بگویید چه مجله ای یا روزنامه ای را میخواند به طور مداوم و مطمعن شوید که این کار برای او مثل یک عادت روزانه شده است که همیشه انجام می دهد. بعد از این که از این موضوع اطمینان کامل حاصل کردید؛ باید بدانید که در مجلات همیشه قسمت هایی برای تبلیغات یا مطالب آزاد وجود دارد و این تبلیغات تعرفه های مختلفی هم دارند که شما باید از شرکتی که این مجله ها را چاپ میکند، جویای هزینه این کار شوید. اما حالا فرض کنید که در حال مطالعه یک مجله یا روزنامه هستید که عکس خود به همراه پیام تبریکی را در مجله میبینید و شگفت زده میشوید. این حسی که برای شما به وجود می آید،غیر قابل توصیف هست و خیلی برای شما ارزشمنده صددرصد و ایده ای فوق العاده برای سورپرایز تولد هر دوست یا عزیزی به حساب می آید.

سوپرایز تولد در مجله

فراموش کنید!!

در این روش باید وانمود کنید که روز تولد آن شخص را به طور کامل فراموش کره اید. این کار باید به طور طبیعی انجام شود که باور پذیر باشد.مثلا اگر چند روز دیگر تولد همسرتان است به او بگویید در آن روز جلسه ای بسیار مهم دارید یا باید برای ماموریتی کاری به استان دیگری مسافرت کنید. سپس اگر همسرتان آن روز در خانه نیست، شما میتوانید خانه را برای برگزاری یه مراسم بزرگ آماده کنید و مهمانان را زودتر دور هم جمع کنید و به یکباره همسرتان را شگفت زده کنید.

اگر همسرتان در خانه سکونت دارد، از یک مکان دیگر مانند یک رستوران و یا کافی شاپ استفاده نمایید. سپس همسرتان را با کمک یکی از دوستانش و یا یکی از اعضای خانواده به محل برگزاری تولد بکشانید. قطعا با دیدن شما و جشنی که برای او تدارک دیده‌اید، بسیار خوشحال خواهد شد. این ایده یکی از بهترین ایده‌های سورپرایز تولد است.

سوپرایز تولد در کافه

نخ گره زدن!!

در این روش شما پس از اینکه یک هدیه مناسب و شکیل برای شخصی که تولدش هست آماده میکنید، باید بگذارید او بخوابد سپس یک طرف نخ را به دور کادو میبندید و آن را در جایی مناسب پنهان می کنید و سر دیگر نخ را به انگشت دست یا پای شخصی که تولدش هست میبندید، توجه کنید که ترجیحا هم خواب آن شخص عمیق شده باشد و ترجیحا به زمانی که او میخواهد از خواب بلند شود نزدیک باشد. حال وقتی او از خواب بیدار شود با تعجب این نخ را میبیند و آن را دنبال میکند تا به هدبه خود برسد. این روش هم بسیار زیبا و خلاقانه است و هم ایده ای فوق العاده به عنوان سورپرایز تولد به حساب می آید.

**خرید انواع عطر و ادکلن اورجینال برای کادو تولد**

سفر جاده‌ای برنامه‌ریزی نشده

شاید از عنوان تعجب کرده باشید. سفر برنامه ریزی نشده؟ چگونه ممکن است؟ بگذارید توضیح دهم.

این ایده برای سورپرایز تولد افراد جوان گزینه مناسب تری است. دوستان خود را در نزدیکی محل کار کسی که تولدش است، جمع کنید. به اندازه‌ی نفرات خودرو تدارک ببینید. بعد از اینکه همه جمع شدند و همه چیز مهیا بود، با کسی که تولدش است تماس بگیرید و از او بخواهید از محل کارش بیرون بیاید. پس از بیرون آمدن با دیدن دوستان خود غافلگیر خواهد شد.

حالا وقت آن است که ایده سفر برنامه ریزی نشده را اجرا کنید. قانون این است که کسی نباید نه بگوید. می‌توانید به خارج شهر رفته و در یک مکان تفریحی، خوش‌گذرانی کنید. ممکن است بخواهید به یک سفر یک روزه بروید و یا هر ایده‌ی دیگری که در سر دارید را اجرایی کنید.

سفر رفتن سورپرایز تولد

طراحی چهره

شاید بعضی ها بگویند که طراحی چهره برای تولد اصلا کار زیبا و به روزی نیست دیگه، اما نظر ما و کسانی که تولدشان بوده و از آن ها نظرسنجی شده، این است که این هدیه فوق العاده چشم گیر و با ارزش است. پس شما میتوانید یک عکس مناسب و زیبا از شخصی که تولدش هست آماده کنید و برای طراحی به جایی بدهید و یا اگر خودتان طراح باشید چه بهتر! چون خیلی با ارزش تر برای اون شخص جلوه میکند.

طراحی چهره سورپرایز تولد

هدایای ساعتی

آخرین پیشنهاد ما که بهترین پیشنهاد ما به شماست این است که به جای خرید یک هدیه بزرگ و پر هزینه می‌توانید کاری جذاب تر انجام دهید چند هدیه کوچک و متفاوت تهیه کنید (می‌توانید یک هدیه اصلی بخرید و در کنارش چند هدیه ساده و کم هزینه تهیه کنید) و در ساعات مختلف آن‌ها را به شخص مورد نظرتان بدهید یا برایش ارسال کنید. مطمئناً گرفتن چند هدیه مختلف در ساعات مختلف هیجان و غافلگیری بیشتری را خواهد داشت. برای اینکه بیشتر باعث غافلگیری او بشوید بهتر است که هدایا را زمان بندی کنید و اصلی‌ترین و مهم‌ترین هدیه را برای آخر بگذارید.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد و شما را برای یک سوپرایز تولد موفق یاری کند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.