آموزش

ساخت ساده ی جعبه ی کادو با الگو

ساخت ساده ی جعبه ی کادو با الگو

اگر قصد هدیه یا کادو دادن دارید حتما به فکر قرار دادن هدیه خود در یک جعبه شیک هستید. خرید کادو همیشه یک طرف هدیه دادن است و طرف مهم دیگر آن قرار دادن آن هدیه در یک جعبه مناسب است. خیلی ها فقط به پیچاندن آن در کاغذ کادو اکتفا می کنند اما افرادی که خوش سلیقه هستند حتما یک جعبه مناسب در نظر می گیرند. مطمئنا این کار هدیه دادن را بسیار جذاب تر می کند. شما می توانید جعبه های مختلف را از بازار خریداری کنید و یا خودتون دست به کار شوید و یک جعبه زیبا با مقوا بسازید. با این کار زیبایی هدیه دادن دو چندان خواهد شد. خیلی راحت می توانید با کشیدن این الگوها روی یه مقوا یا کارتون جعبه کادوهای زیبا بسازین و با کاغذ کادو تزیینش کنید و اینگونه خلاقیت خود را نشان دهید.

با ژکسون همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چطور این کار خلاقانه را انجام دهید. در این مطلب شش مدل الگو مختلف و زیبا را به صورت تصویری نشان می دهیم که بعد از ساخت هر کدام می توانید آن را با گل و کاغذ کادو و … تزئین نمایید. توجه داشته باشید که ابعاد و اندازه ها را باید دقیق رسم کنید و به دقت نیز برش بزنید تا نتیجه نهایی رضایت بخش باشد و باعث شود خستگی از تن شما در بره. ساخت جعبه کادو نیاز به حوصله و انگیزه دارد و این حوصله و انگیزه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

مدل اول :

مدل دوم:

مدل سوم:

مدل چهارم:


مدل پنجم:

مدل ششم:

همان طور که در تصاویر بالا مشاهده می کنید الگوهایی برای ساخت جعبه های کادو برای شما عزیزان در چند طرح مختلف آماده کرده ایم که می توانید از روی این الگوها تمامی این جعبه ها را بسازید.

فروشگاه ژکسون برای عزیزانی که در این زمینه فکر می کنند کار سختی را در پیش دارند پیشنهادی ویژه دارد. امسال هم با نزدیک شدن به ولنتاین همانند سال های پیش پک های هدیه ولنتاین روی وب سایت فروشگاه موجود شده است. امسال سعی کرده ایم با در نظر گرفتن فیلتر های مختلف برای شما عزیزان پک های مختلفی را آماده کنیم تا شما با هر بودجه و هر سلیقه ای بتوانید پک هدیه مورد نظر خود را خریداری کنید.

شما همراهان عزیز فروشگاه ژکسون می توایند برای دیدن دیگر پک های هدیه به دسته پک های هدیه مراجعه کنید و این چنین به همه پک ها دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است قیمت پک ها و وضعیت موجودی آن ها در آن جا قابل مشاهده می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *