کادو چی بخرم

روز پدر در سال ۹۸ چه روزی است؟

روز پدز

تاریخ روز پدر 98 چه روزی است؟

«تاریخ روز پدر در سال ۹۸»  18 اسفند 1398 می باشد که مصادف با 13 رجب، زاد روز حضرت علی بن ابیطالب (ع) اولین امام شیعیان گرامی داشته می‌شود. در بسیاری کشورها روز پدر، سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن در نظر گرفته شده‌ است و این روز روزی است برای بزرگداشت پدرها در سرارسر دنیا و کم تر از یک ماه به این رویداد بزرگ و مهم وقت باقی مانده است. اگر می خواهید در این روز سربلند باشید، خرید کادو را به روز های پایانی نیندازید و از همین الآن دست به کار بشید!

روز پدر مبارک

در ایران نیز قبل از انقلاب اسلامی، روز ۲۴ اسفند زادروز رضا شاه بر پایهٔ گاهشمار ایرانی روز پدر نامیده می‌شد. اما پس از انقلاب اسلامی این روز به زادروز علی ابن ابی طالب امام نخست شیعیان تغییر یافت. در ضمن شما میتوانید برای خرید کادو برای آقایان از سایت ژکسون دیدن فرمایید.

به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)

علی ،گره گشاترین مرد عالم هستی

آفتاب، روز را از لبخند دیوار کعبه آغاز می کند و ماه، از پیشانی تو نورانی می شود علی جان.
زمان، از حرکت می ایستد، تا تاریخ، از اولین نفس های تو آغاز شود.
هوا، با نفس های تو جریان می گیرد. آسمان، از همیشه به زمین نزدیک تر می شود. جاهلیت حجاز را موریانه ها، آرام آرام می جوند تا تاریخ، به روزهای آفتابی با تو برسد. ضلالت در پیش پای تو تمام و زندگی روشن، با اولین پلک زدن تو آغاز می شود.


زمین، نفس کشیدن را ز تو آغاز می کند. عشق، با تو قدم به خاک می نهد تا عدالت را با تمام وجود معنا کند.مناره ها، به یمن آمدنت، یکی یکی از خاک سر بلند خواهند کرد تا سال های سال بعد از تو، منادی نامت شوند و این نام را همواره زنده نگه دارند.

با آمدنت، پرنده ها آسمان را می بینند و ماه، شب های طولانی، بیدار می ماند، تا برای خواب های کودکی ات، عاشقانه لالایی بخواند. با اعجاز می آیی تا پیام آور روزهای روشن باشی.

نیامده، به مهمانی خداوند می روی؛ در خانه خدا به دیدار زمین می آیی. تو از تمام پدرانی که می شناسم، مهربان تری؛ این را خشت خشت خانه ات قسم خواهند خورد.

من به تنهایی تو ایمان دارم. تویی که مۆمن ترین بنده خداوندی. لبخندهایت را به ستاره ها سپرده ای تا شب هایمان را چراغانی کنند. این ستاره های همیشه درخشان و ماه را از پیشانی ات سیراب بوسه کرده ای تا دلگرم، در شب های تارمان بتابد. ما با نام تو، برخاستن را آموختیم و با نام تو بزرگ شدیم. با نام تو، تمام گره های افتاده در زندگی مان را باز کردیم. تو آمدی تا خورشید را مهمان کوچه های شب زده بشریت کنی….

ولادت حضرت علی و فرا رسیدن روز پدر را به همه پدران سرزمینم تبریک می گویم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *