آموزش

راهنمای خرید عطر برای آقایان خوش‌تیپ

ادکلن اصل

مرد خوش‌تیپی را سراغ نداریم که بدون عطر و ادکلن زدن از منزل بیرون بیاید یا علاقه به تیپ زدن داشته باشد ولی عطر و ادکلن نخرد. آقایان خوش‌سلیقه زیادی را می‌شناسیم که حتی در زمان حضور در منزل نیز عطری مخصوص استفاده می‌کنند تا همیشه خوش‌بو و شیک به نظر برسند، برای این دسته از آقایون کاملا مشخص است که استشمام بوی خوب از سمت دیگران از طرف آن ها با ارزش و مهم است. در نتیجه کاملاً مشخص است که عطر و ادکلن بهترین هدیه برای آقایان شیک‌پوش به حساب می‌آید. اما خرید عطر و ادکلن برای آقایانی که اهمیت زیادی به عطر می‌دهند و با مو شکافی و دقت فراوان عطر و ادکلن انتخاب می کنند،‌ کار ساده‌ای نیست و باید عطری به مرد خوش‌تیپ خود هدیه بدهید که بوی این عطر از دقت‌نظر و عشق شما حکایت داشته باشد. از طرف دیگر این عطر باید رایحه‌های خاص و به یادماندنی داشته باشد و بوی خوش آن برای همیشه یادآور عشق و محبت باشد. این موارد دست به دست هم داده تا خرید عطر برای هدیه به آقایان به کار دشواری تبدیل شود و ترفند‌های خاص خودش را داشته باشد. به همین منظور برای اینکه کار شما را برای خرید عطر مردانه و هدیه این عطر راحت‌‌تر کنیم، راهنمای خرید عطر برای هدیه به آقایان خوش‌تیپ آماده کرده‌‌ایم و مطمئن هستیم به لطف این راهنما، نه تنها عطری خاص برای مرد رؤیاهای خود خریداری خواهید کرد، بلکه رایحه این عطر نوید از عشق بی‌پایان شما به این آقای خوش‌تیپ حکایت داشته باشد.

اسپری ادکلن

هدف از عطر هدیه دان چیست؟

شاید این سوال در ذهن شما هم شکل گرفته باشد که چرا باید عطر هدیه بدهیم، عطر را به دلایل مختلفی استفاده می‌کنیم، گاهی اوقات می‌خواهیم خودمان را تحویل بگیریم و برای دل خودمان عطر می‌زنیم، بعضی مواقع نیز قصد جذب جنس مخالف را داریم و می‌خواهیم حسابی خوش‌تیپ کنیم و عطر بزنیم و با رایحه این عطر دلبری کنیم. به این ترتیب قبل از هدیه عطر، باید شخصیت مردی که قصد خرید عطر برای وی داریم را در نظر بگیرید و هدف هدیه دادن عطر را مشخص کنید تا بتوانیم انتخابی درست داشته باشیم.

مناسبت استفاده از عطر بسیار مهم است!

عطرها و ادکلن‌ها اغلب دارای رایحه‌های متفاوتی هستند و به رغم اینکه هیچ عطر ترازاولی را سراغ نداریم که رایحه‌ای نامطبوع داشته باشد، اما هر عطری را باید در مکان و شرایط خاص خودش استفاده کنید، برای نمونه رایحه نافذ عطری که برای مهمانی‌های شبانه و قرارهای دونفره استفاده می‌کنید، برای استفاده در محل‌کار پیشنهاد نمی‌شود و آقایان ترجیح می‌دهند در روزهای کاری عطرهایی با رایحه‌های ملایم و ماندگار استفاده کنند تا تناسب بیشتری با شرایط و مکانی که از آن استفاده می کنند داشته باشد.

فیلتر سن و سال را در انتخاب تان اعمال کنید

صنعت عطرسازی در چند دهه اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته و عطرهایی را برای گروه‌‌های مختلف سنی شاهد هستیم. به همین دلیل حتماً سن و سالی مردی که قصد هدیه عطر به ایشان دارید را در نظر بگیرید. برای نمونه اگر سن و سالی از مرد رؤیاهای شما گذشته، قطعاً عطری با رایحه‌ای تند و نوجوانانه برازنده این مرد نیست. قانون نانوشته‌ای برای هدیه دادن عطر وجود دارد که بر اساس این قانون نوجوان‌ها و جوانان به عطرهایی با رایحه‌های تند و نافذ علاقه دارند و به هر اندازه که سن افراد افزایش پیدا می‌کند، علاقه آنها به عطرهایی با رایحه‌های ملایم و آرامش‌بخش بیشتر می‌شود.

اسپری کردن ادکلن به یقه

در نظر گرفتن شخصیت برای انتخاب درست

برای شما از اهمیت سبک زندگی و شخصیت آقایان در سلیقه آنها برای انتخاب عطر و ادکلن گفتیم، در نتیجه انتخابی که برای افراد جسور و ماجراجو باید داشته باشید با انتخابی که برای افراد باهوش و زیرک دارید باید متفاوت باشد وگرنه اگر همه به یک صورت انتخاب شود انتخاب تان صحیح نخواهد بود.

از طرفی افرادی هستند که به رایحه های اسپرت علاقه دارند از این رو بیشتر از محصولاتی استفاده می کنند که اسپرت هستند و از کارهای کلاسیک کمتر استقبال می کنند.

به فصلی از سال که در آن هستید دقت کنید

همان‌گونه که بهتر از ما می‌دهید رایحه عطر در زمستان با تابستان تفاوت دارد و برای هدیه عطر حتماً به زمستانه یا تابستانه بودن عطر یا ادکلن توجه کنید و بنا به فصلی که در آن هستید، عطر برای هدیه انتخاب کنید.

تمام نکته‌هایی که از خرید عطر برای آقایان خوش‌تیپ می‌دانستیم را با شما درمیان گذاشتیم، اما به همان ترتیب که اشاره کردیم، انتخاب عطری برازنده مرد رؤیاهای شما، کار چندان ساده‌ای نیست و هزار و یک نکته باریک‌تر از مو دارد. در نتیجه در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم تجربه‌ای در خرید و هدیه عطر مخصوص آقایان دارید، این تجربه‌های سودمند را در قسمت نظرات با ما و دیگر خواننده‌ها به اشتراک بگذارید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *