کادو چی بخرم

راهنمای جامع خرید عطر

عطر زدن به بدن یک عادت باستانی برای زیبایی است. با انتخاب عطر مناسب به زندگی خودتان لذتی هدیه کنید و سبک زندگی و شخصیتتان را با عطر بالا ببرید. حتما برای شما هم اتفاق افتاده که تصمیم به خرید کادو برای شخصی بگیرید و اولین گزینه ای که به ذهن تان می آید، این است که با خرید عطر و ادکلن او را شگفت زده کنید.

خرید عطر

انتخاب رایحه و عطر مناسب شما، کار چالش برانگیزی است. پیش از اینکه با شانس و اقبال به دنبال عطری بگردید، به سبک زندگی خودتان یا شخصی که برای او میخواهید عطر و ادکلن خریداری کنید، نگاه کنید. ببینید چه نوع فعالیت‌هایی در طول روز انجام می‌دهید و چه نوع شخصیتی دارید. تا انتخاب آسان تر شود.

فروشگاه های خرید عطر و ادکلن

پیش از خرید عطر و ادکلن، کالکشنی از نمونه ها جمع کنید!

در یک مرکز تجاری بزرگ به سراغ مغازه های عطر‌فروشی بروید. با نمایندگان عطرهای برندهای مختلف صحبت کنید. به آنها بگویید که به دنبال عطری مناسب خودتان می‌گردید. بگذارید آنها بدانند که چه نوع عطری معمولا استفاده می‌کنید و به آن علاقه مندید. رایحه های ادویه ای برای لباس های راحت، رایحه گل‌ها برای جاهایی که باید لباس شیک بپوشید و رایحه های طبیعی برای سرِکار و امورات روزمره بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

نحوه استفاده از عطر خریداری شده

عطرهای مختلف را امتحان کنید!

هنگامی که قصد خرید عطر و ادکلن داشتید، قبل از اینکه به خرید بروید چند تا پنبه، پلاستیک و یک برچسب با خودتان بردارید. بیشتر نمایندگان برند ها به شما نمونه‌ای کوچک از عطر را می‌دهند یا عطرهاشان را به یک کارت تبلیغاتی می‌زنند. روی کارت‌های تبلیغاتی اسم آن عطر را بنویسید و اینکه از کجا و کدام برند گرفتید. بعد آن کارت را داخل یک پلاستیک بگذارید و پلاستیک را ببندید و به خانه ببرید. اگر همچین امکاناتی وجود نداشت، از تستر عطر روی یک پنبه اسپری کنید.


عطر مردانه بیک شماره 9 حجم 7.5ml

خرید عطر شماره 9 بیک


منتها یادتان باشد یک برچسب رویش بزنید تا معلوم شود چه عطری بوده و از چه فروشگاهی گرفتید. پنبه آغشته به عطر را هم داخل پلاستیک بگذارید و به خانه ببرید. معمولا آدم وسوسه می‌شود که یک تستر از یک محصول جدید از فروشنده بگیرد، روی مچ امتحان کند و سریع با بینی آن را بو کند. در برابر این وسوسه به جد مقاومت کنید. شما به این روش هیچ وقت درک درستی از رایحه های آن عطر ندارید. به این خاطر که در هنگام تست عطر، رایحه های بسیاری در محیط فروشگاه وجود دارد که نمی توانید رایحه این عطر را مستقلا متوجه شوید و عطر هم فرصت کافی ندارد تا با بدن شما وارد واکنش شود.

عطرتان را در محیط های مختلف تست کنید!؟

یکی از پنبه هایی که موقع خرید عطر به عنوان تستر با خودتان آوردید را از پلاستیک خارج کنید و به مچ هاتان بمالید. به سراغ فعالیت های روزمره تان بروید. حدود ۵ دقیقه طول می کشد تا روغنی که از عطر خارج می شود با چربی پوست شما مخلوط شود. آن بویی که بعد از ۵ دقیقه متوجهش می‌شوید نت های پایه‌ی عطر شماست. به زودی شما یا کسی که با شما در ارتباط است می‌فهمد که این عطری مناسب برای شماست یا نه.

عطر را به روش درستی بزنید!

هر چه کمتر بزنید بهتر! شما می خواهید توجه دیگران را جلب کنید و نمی‌خواهید بو کل اتاق را بگیرد! عطرهای واقعی، معمولا بویی قویتر از ادکلن ها دارند. مچ هایتان و پشت لاله گوشتان معمولا بهترین جاهایی است که می توانید عطر را اسپری کنید. بهتر است شما پس از خرید عطر آن را در کل جاهایی که نقطه ی نبضی هستند مثل لاله گوش،پشت زانو،روی مچ پا و مچ دست نقاط خوبی برای زدن عطر است. البته مراقب باشید، بعضی از افراد پوست حساسی نزدیک به گلویشان دارند و ممکن است با زدن عطر به این بخش پوستشان به خارش بیفتد و لکه های قرمز بزرگی درست کند.

از عطرافشان های جیبی استفاده کنید!

عطر زنانه بیک شماره 4 حجم 7.5ml

خرید عطر زنانه بیک

استفاده از عطرافشان های جیبی هم نقاط مثبت و هم نقاط منفی دارد. خرید عطر بیک با رایحه های فوق العاده ای که دارد و به دلیل این که به صورت عطرافشان اراعه میشود بسیار جذاب است. بسیاری از این عطرافشان های جیبی عطر زیادی را به نقطه ی مشخصی اسپری می‌کنند. برای اینکه از اوردوز رایحه روی قسمت خاصی پیش گیری کنید، عطر را با عطرافشان در هوای روبه روی خودتان اسپری کنید و از زیر قطرات مه گونه ی عطر عبور کنید. اگر هم می‌خواهید مستقیم بزنید آن را به تمام بدنتان اسپری کنید و بعد پوستتان را بمالید تا عطر پخش شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.