آموزش, روانشناسی

خرید عطر و راهنمای جامع انتخاب عطر

عطر زدن به بدن یک عادت باستانی برای زیبایی است. با انتخاب و خرید عطر مناسب زنانه یا مردانه به زندگی خودتان لذتی هدیه کنید و سبک زندگی و شخصیتتان را با عطر بالا ببرید. خرید عطر، کاری دل انگیز و محبوب به حساب می آید. هنگامی که قصد تست کردن رایحه ها و انتخاب یک رایحه برای استفاده شخصی تان را دارید بخندید. زیرا لبخند زدن و خندیدن واقعی باعث میشود منفذه هایی در بدن باز شوند تا به طور کامل بوی واقعی رایحه خود را استشمام کنید.

خوشبو کردن بدن به وسیله عطر یک سنت دیرینه است. سبک زندگی و شخصیت افراد با زدن عطر مناسب بالا می رود. پس نتیجه میگیریم خرید عطر امری مهم و حساس است. ما در این مطلب به شما خواهیم آموخت که چطور عطر مناسب خودتان را بر اساس زیر ساخت شخصیتی خود انتخاب کنید تا بیشترین هم خوانی را با شخصیت روحی شما داشته باشد. با ژکسون همراه باشید.

من به روانشناسی رایحه ها علاقه دارم. فهمیدن این‌که با توجه به شخصیت آدم ها، آن‌ها چه عطری به خود می‌زنند، چرا این عطر را می‌زنند و چطور عطری برای کسی به عنوان هدیه انتخاب می‌کنند؟ قطعا انتخاب یک عطر برای کسی که دوستش دارید این روزها به کار سختی تبدیل شده است. این چیزی است که به آن پارادوکس یا تضاد انتخاب می‌گوییم. در واقع انتخاب های بسیاری است که باید بین آنها تصمیم بگیریم. این جاست که روانشناسی رایحه‌ها به کمک ما می‌آید، وقتی می‌خواهید عطری برای دیگران بخرید، عطری که به شخصیت آنها بیاید برایشان تهیه کنید.


خرید ادکلن سی کی بیوتی CK Beauty


بهار زمان خوبی برای خریدن عطرهای تازه است که می‌توانید بین عطرهای زیادی که در این فصل به بازار می‌آیند انتخاب کنید. این مطلب به انتخاب و خرید عطر برای افراد، برحسب شخصیتی که از آنها سراغ دارید کمک میکند:

رایحه مخصوص افراد درونگرا

افراد که شخصیتی درونگ‌ دارند و اغلب در کارهای جمعی شرکت نمیکنند به رایحه های لطیف تری علاقه دارند. خانم جو همینگز براین باور است که “این افراد به رایحه هایی مثل گل شمعدانی، یاس و مریم گلی علاقه دارند. آنها همیشه به دنبال رایحه های گل نیستند اما در کل از رایحه های خیلی قوی و تند استفاده نمی‌کنند. عطرهای پیشنهادی برای این افراد Eua de Gingembre از برند Roger and Gallet و Good Girl Fantastic Pink از برند کارولینا هررا است.

خرید عطر ادکلن گود گرل

رایحه مخصوص افراد برونگرا

اگر در این باره اطلاعاتی ندارید باید بدانید رایحه های محجوبانه و ملایم به درد این افراد نمی‌خورد. برای این ها باید به دنبال نت های قوی و برجسته بگردید “رایحه هایی مثل زنجبیل، ادویه و نعناع هندی و در کل رایحه هایی که بر پایه ی اسانس های روغنی و نسبتا تند هستند.

برونگرا ها نه تنها رایحه های متفاوتی را انتخاب می‌کنند بلکه آنها در زدن عطر هم انسان های متفاوتی هستند. اگر قصد خرید عطر برای آن ها را دارید باید بدانید که آنها خیلی آزادانه تر از درونگراها عطر را اسپری می‌کنند تا حس خوبی به آنها دست بدهد. آن ها با عطر ها زندگی میکنند و کاملا آن ها را حس میکنند. برای آنها اینکه بتوانند رایحه ای که از خودشان ساطع میشود را بو کنند به آنها حس اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد عطرهای پیشنهادی برای این افراد ادکلن La Vie Est Belle برند لانکوم است که با رایحه گیاهی و زنانه عرضه شده است، که نت نعناع هندی و ترنج دارد و هنگامی که خانمی از این ادکلن استفاده میکند، به جد همه را مجذوب رایحه قوی و خوش بو ادکلن خود میکند و خودش هم از این رایحه نهایت لذت را خواهد برد و ادو‌پرفیوم Si Passione از برند جورجیو آرمانی با نت نعناع هندی و وانیل هم میتواند گزینه خوبی برای این اشخاص باشد.

ادو پرفیوم زنانه لانکوم مدل La Vie Est Belle حجم 75 میلی لیتر

خرید ادکلن لانکوم زنانه اصل

و اما پیشنهاد ما برای کسانی که جنسیت در عطر برایشان مهم نیست!

همانطور که برداشت ما از جنسیت دیگر تبدیل به مفهومی سیال و متغیر شده است، صنعت عطر هم با این تغییر خودش را هماهنگ کرده و از رو برای خرید عطر انتخاب ها نامحدود و تمام نشدنی می باشد. این روزها علاقه‌ی بسیاری از طرفداران عطر و ادکلن به عطرهای فرا جنسیتی پیدا شده است. حتی در مورد عطرهایی که در تبلیغاتشان مردانه یا زنانه معرفی می‌شوند می‌بینیم که هر دو جنس مذکر و مونث از آنها استفاده می‌کنند و لذت میبرند.

خرید عطر ادکلن کواچ

این افراد بیشتر به عطرهای میوه ای، اسپرت و تند و ادویه ای علاقه دارند. اگر قصد خرید عطر برای آن ها را دارید باید بدانید آن‌ها به نت هایی مثل ریحان، سیب و چای سبز تمایل دارند. عطرهای پیشنهادی برای این افراد ادو پرفیوم L’Interdit از برند ژیوانشی با نت هایی از گلابی و شکوفه های پرتقال با رایحه ای میوه ای و نت های زیرین عمیق تر است. ادو پرفیوم Coach Dream از برند کوچ عطر دیگری است که میوه ای است و روحیه ای جوانانه و جسور دارد و مناسب این گونه از شخصیت ها می باشد که علاقه ندارند خور را به چیز خاصی محدود کنند و دوست دارند چیزهای جدید و جذابی را خلق کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *