کادو چی بخرم

بهترین هدیه روز پدر چیست؟

روز پدر

بهترین هدیه روز پدر

پدر جان ، با یك دنیا شور و اشتیاق وضوی عشق می گیرم و پیشانی بر خاك می گذارم و خداوند را شكر می كنم كه فرزند انسان بزرگ و فهمیده و وارسته ای چون شما هستم. پدر جان عاشقانه دوستت دارم و بر دستانت بوسه میزنم. بهترین هدیه برای روز پدر در وهله اول این است که بدانید و فراموش نکنید که شما هر چه دارید و ندارید از پدرتون دارید. او کسی بوده است که در کل سالیانی که شما را بزرگ کرده است بارها و بارها از خودگذشتگی کرده است تا شما را به کمال برساند. در این مطلب قصد داریم تا چند نمونه کادو معرفی کنیم تا کسانی که به دنبال خرید کادو شکیل و مناسب برای این روز میگردند از سر در گمی دربیایند.

قدردانی بهترین هدیه روز پدر

آری به راستی پدر مانند برکت و نعمتی گرانبها برای هر خانواده ای با هر تعداد اعضایی به حساب می آید. خداوند این برکت بزرگ و ارزشمند را از هیچ خانواده ای و خانه ای کم نکند.

تاریخ روز پدر 1398

– روز یکشنبه 18 اسفند (13 رجب ) مصادف با ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر می باشد.

روز پدر روزی است برای بزرگداشت پدرها. در بسیاری کشورها روز پدر، سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن در نظر گرفته شده‌است. در ایران پیش از انقلاب ، روز 24 اسفند ماه زادروز رضا شاه بر پایهٔ گاهشمار ایرانی روز پدر نامیده می‌شد اما پس از انقلاب اسلامی این روز به زادروز حضرت علی بن ابی‌طالب (ع) تغییر یافت و این روز به عنوان روز پدر انتخاب شد..

ولادت حضرت علی (ع) روز بسیار بزرگ و با ارزشی می باشد. از این رو چند بیت شعر که بسیار زیباست و در مدح امیرالمومنین است در ادامه مطلب می خوانید:

آن روز که حق خلقت دنیا می کرد ____________ در پس پرده علی بود و تماشا می کرد

نوح اگر یاد نمیکرد تو را در طوفان ___________ کشتی اش کی به نجف منزل و معوا می کرد

گر نبودی تو در اسلام میان همه کفر ___________ پرچم نصر من الله که بر پا می کرد

بزرگترین چیزی که حضرت علی را به جایگاه بسیار بالایی رساند در بین مردم و همه دنیا و جهان اسلام عدالتی بود که حضرت علی نه تنها برای دیگران بلکه برای اعضای خانواده خود نیز از آن دست بر نمیداشت و در همه لحظات از یاد خدا غافل نمیشد.

پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال انتخاب یک هدیه میگردید شما میتوانید با خرید یک پک چرم هم هدیه ای ارزشمند و هم کاربردی تهیه کنید.

ست هدیه چرم طبیعی 3 تیکه

یا حتی با انتخاب یک ادکلن خوش بو و مناسب پدر خود را خوش حال کنید. فروشگاه اینترنتی ژکسون ارائه دهده انواع و اقسام کادو برای مناسبت های مختلف برای خانم ها و آقایان می باشد..

ادو تویلت مردانه جگوار مدل Classic Black حجم 100 میلی لیتر

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.