کادو چی بخرم

بهترین هدیه روز مادر چیست؟

روز مادر

بهترین هدیه روز مادر

یکی از مناسبت های مهم برای هر خانمی روز زن یا روز مادر است. همان طور که میدانید هر مناسبتی کادوی خاص خود را دارد و روز مادر هم مناسبتی است که شما باید بهترین هدیه روز مادر که در شآن ایشان است به او تقدیم کنید.

یکی از دغدغه های شیرین افراد پیداکردن بهترین هدیه روز مادر برای مادر خودشان و مادر همسرشان است. در این مقاله سعی کردیم به معرفی چند هدیه برای روز مادر بپردازیم.

پیشنهاد چند هدیه برای روز مادر

1-کادو های دست ساز

یکی از گزینه های مناسب، دادن هدیه دست ساز برای روز مادر است. هدایای دست ساز زیادی وجود دارند که شما می توانید هم خودتان آن ها را بسازید و یا اینکه آن را خریداری کنید و به مادر یا مادر همسرتان هدیه دهید.

دست سازه های چوبی، دست سازه های سفالی، تابلو های رنگ روغن، تابلو های گل برجسته، گلدان های برنزی از این دسته هدایا هستند که دارای تنوع زیادی می باشند و دارای جلوه خاصی می باشند.

کارهای پتینه کاری شده و دکوپاژ نیز دارای تنوع زیادی می باشد و در بیشتر مغازه ها و فروشگاه های اینترنتی خرید کادوهم پیدا می شوند.

بهترین هدیه برای روز مادر مجسمه دست ساز

2-لباس و پوشاک

یکی دیگر از انواع هدیه مناسب روز مادر، لباس و پوشاک می باشد. بعضی از ما عادت کرده ایم که فقط برای روز مادر به سراغ خرید شال و روسری می رویم که به عنوان یک هدیه تکراری به حساب می آید و پیشنهاد مناسبی نیست. اگر حتی قصد دارید به سراغ کادوهای روتین بروید، کمی نو آوری و خلاقیت در آن به خرج دهید و کادوهای متفاوت تری بخرید. یا آن ها را درون یک پک و کنار چند هدیه خوردنی دیگر قرار دهید تا جذابیت بیشتری را مادرتان تجربه کند.

3-عطر و ادکلن

عطر و ادکلن هدیه ای است که برای هر سن و جنسیتی مناسب است و می تواند جزء هدایای پرطرفدار برای هر خانمی به حساب بیاید، تنها کافیست رایحه مورد علاقه مادر یا مادر همسرتان را بشناسید، تا بتوانید کادو و هدیه ای جذاب برای او بگیرید . پیشنهاد تیم ژکسون به شما ادکلن ایفوریا زنانه اصلی می باشد که بسیار رایحه عالی را داراست و به جرعت می توان گفت این ادکلن هر شخصی با هر سلیقه ای را مجذوب خود می کند.

ادو پرفیوم زنانه کلوین کلاین مدل Euphoria حجم 100 میلی لیتر

4-ظروف غذاخوری و تزئینی

هرچقدر هم ظروف آشپزی و سرو غذا در خانه داشته باشید، بازهم خانم ها با خرید یا هدیه گرفتن ظروف آشپزی و تزئینی خوشحال می شوند. آقایان می توانند، ظرف کریستال تزئینی به عنوان هدیه روز مادر برای مادر خود و یا حتی همسر خود خریداری کنند و تاثیرش را با چشم ببینند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.