روانشناسی, کادو چی بخرم

برای ولنتاین چه کنیم؟

ولنتاین نزدیکه

شاید با نزدیک شدن به ولنتاین روز به روز به این فکر میکنید که وقت کمی باقی مانده است و اگر هنوز چیزی تهیه نکرده اید و هدیه ای نخریده اید به این فکر میفتید که از طریق فروشگاه های اینترنتی خرید کادو ، هدیه خود را زودتر تهیه کنید و بعد از آن به این فکر میکنید که باید برای ولنتاین چه کنیم؟ و چه نکنیم؟ این بار در این مطلب قصد داریم تا کار ها و رفتارهایی که بهتر است در این روز انجام شود یا کارهایی که نباید انجام دهید را به شما گوش زد کنیم.

برای جشن ولنتاین چه کاری انجام دهیم

برای ولنتاین چه کنیم؟

معمولا برای روز ولنتاین ایده ها و توصیه ها و پیشنهادات به افراد مختلف پیرامون این است که در روز ولنتاین چه کار هایی انجام بدهند. اما ما در این مطلب قصد داریم به کار هایی اشاره کنیم که نباید در روز ولنتاین انجام شود.

مجرد ها بخوانند!

ابتدا افرادی را مخاطب قرار می دهیم که تنها هستند کسی در زندگی آن ها حضور ندارد. در این قسمت به این افراد توصیه هایی می کنیم تا برای آن ها نیز ولنتاین روز خوبی باشد:

حسادت ممنوع؟!

بعضی از مجرد ها با دیدن زوج هایی که برای یکدیگر کادو ولنتاین می خرند و روز ولنتاین را با هم می گذرانند دچار احساس افسرگی و دلسردی و حسادت می شوند.اگر شمایی که این مطلب را می خوانید از این دسته هستید باید به شما بگوییم درصد بالایی از چیزهای ظاهری که در رابطه دیگران می بینید در باطن رابطه هایشان نیست، پس بدانید که بسیاری از زوج ها به اندازه ای که نمایش می دهند رمانتیک نیستند.

برای عشق آینده تان هدیه بگیرید!

اگر واقا از خود می پرسید که برای ولنتاین چه کنیم؟ شاید با خواندن این عنوان یه مقدار تعجب کرده باشید! اما امیدوارانه برای کسی که قرار است به زندگی شما وارد شود هدیه ای بگیرید. منظور از هدیه کادوی فیزیکی نیست. بلکه تصمیمی برای خودتان بگیرید و یا هنر جدیدی یاد بگیرید، تصمیم بگیرید بیشتر ورزش کنید و به طور کلی در خود تغیراتی ایجاد کنید که برای عشق آینده تان شریک قدرتمند و بهتری به حساب بیایید.

برای خودتان هدیه بخرید!

چیزی که خیلی وقت است به آن فکر می کنید ولی دلتان نمی آید برایش پول خرج کنید، یکی از گزینه های خوب برای هدیه ای است که برای خودتان می خرید. خودتان را دوست داشته باشید. کسی که بلد نباشد خودش را دوست بدارد نمی تواند به شخص دیگری هم عشق بورزد. خودتان را خوش حال کنید و از هدیه ای که برای خودتان خریده اید لذت ببرید. اگر واقعا به فکر این هستید که برای ولنتاین چه کنیم؟

عشق های زندگی تان را بشناسید.

برخی گمان می کنند که در روز ولنتاین فقط باید برای همسر یا نامزدشان هدیه تهیه کنند. اگ یک نگاه به اطراف خود بندازید متوجه میشوید افراد زیادی هستند که دایره بزرگ عشق شما را تشکیل می دهند، مثل پدر، مادر و خواهر و برادر که در روز های سخت هم همیشه در کنار شما بودن. از این کار غافل نشوید.

کادو ولنتاین برای پسر

افرادی که در رابطه هستند بخوانند!

این افراد بسته به رمانتیک بودنشان کم و بیش در ذهنشان این سوال پیش می آید که برای ولنتاین چه کنیم؟ و از چه مواردی دوری کنند.برای این دسته از افراد هم توصیه های زیر را داریم.

کادو های دم دستی ممنوع!

شاید خرید گل برای طرف مقابلتان در روز های عادی سال رمانتیک باشد اما در روز ولنتاین که روز عشاق است و حال و هوای رمانتیک داردبهتر است سعی کنید یک کادوی خاص برای او تهیه کنید. برای این که بدانید چه هدیه ای برای طرف مقابلتان ویژه به حساب می آید باید نسبت به او شناخت کافی داشته باشید. هدیه ای که او انتظارش را ندارد و باعث شگفتی اش شود گزینه خوبی محسوب می شود. این موارد به سوالی که در ذهن شما تحت عنوان برای ولنتاین چه کنیم؟ پاسخ صحیح و کامل می دهد.

بدون پیام دستنویس کادو ندهید!

روز ولنتاین روز عضق است فراموش نکنید هدیه ای که برای عشق تان تهیه می کنید برای از سر باز کردن نیست بلکه بهانه ای برای ابراز علاقه و تجدید فضای رمانتیک موجود بین شماست.بنابراین پیامی که شما همراه هدیه به طرف مقابل می دهید بسیار مهم است. سعی کنید در یک کارت یا یک کاغذ ساده. با دست خط خودتان حرف هایی بنویسید که از عمق وجودتان می آید.بدون شک احساسات او را برانگیخته خواهید کرد.

ودر پایان به این موضوع دقت کنید که هدیه خوب صرفا یک هدیه گران قیمت نیست!

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *