کادو چی بخرم

ایده های نو برای خرید کادوی روز مادر

روز مادر

شاید شما هم از خودتان بپرسید که به جز گل، شمع، ظرف، لباس و …. چه گزینه های دیگری وجود دارند که هم بتوانند مادر را خوشحال کنند و هم به او نشان بدهند که این هدیه از سر رفع تکلیف یا آسان طلبی تهیه نشده است بلکه راجع به آن فکر شده است و با تفکر انتخاب شده است. بد نیست امسال کلیشه ها را بشکنیم و چیزی را بخریم که به او ثابت کند که دوستش داریم و برای خریدن هدیه نوآوری و انرژی به خرج داده ایم. ژکسون برای شما چند پیشنهاد دارد:

4 ایده نو برای خرید کادو روز مادر:

1. گیاهان قابل کاشت

خرید گلدان برای کادوی روز مادر

چرا برای خریدن باکس گل هایی هزینه کنیم که بعد از چند روز گل هایش پژمرده می شوند و ناچار باید دور انداخته شوند؟ می توانیم بوته های گلی را بخریم که تا سال ها سرسبز می مانند و گل می دهند، یا بوته های گوجه فرنگی که همه تابستان میوه می دهند و دیدن میوه های قرمز آنها لبخند را بر لب مادر می نشاند. حتی اگر مادر باغبان خوبی نیست، می توانیم مراقبت از این بوته ها را هم به عنوان قسمتی از هدیه خود در نظر بگیریم، به هرحال وقت گرانبها ترین هدیه ای است که می توانیم به دیگران بدهیم.

2. غذاهای خانگی خوشمزه

غذای خانگی کادویی برای روز مادر

درست است که آشپزی مادر حرف ندارد و هیچ کس به گرد پای او هم نمیرسد، اما حتی او هم از غذاهای خانگی آماده لذت خوهد برد. می توانید بهترین غذاهای قابل فریز را تهیه کنید و آنها را در ظرف های کوچک فریز کنید. با این کار هر بار موقع صرف غذاها به یاد شما خواهد افتاد و لذت خواهد برد.

3. تاج

خرید تاج کادوی روز مادر

مادر شما مسلماً یک پرنسس است پس چرا با او مثل پرنسس ها رفتار نکنید؟ هرخانمی باید لااقل یک تاج موی زیبا در کمد لباس هایش داشته باشد و این هدیه باعث میشود همیشه به یاید شما باشد.

4. پیشبندهای آشپزخانه با طرح های خلاقانه

اگر مادر شما هم آشپزی را دوست دارد و بیشتر زمان خود را در آشپزخانه می گذراند، احتمالاً لکه های غذا پیشبندش را پوشانده اند . می توانید پارچه سفیدی بخرید و نوشته های دلخواه خود را روی آن بنویسید، بعد با آن برای مادرتان یک پیشبند نو بدوزید!

در پایان باید ذکر کنیم که تجربه ما این است که تهیه هدیه برای روز مادر اصلا کار سختی به حساب نمی آید، فقط باید با تفکر یک هدیه شکیل و ارزشی تهیه کنید و با تقدیم کردن آن به مادرتان حسابی خوش حال کنید. مادر فرشته تکرار نشدنی روی زمین است؛ قدر مادران خود را بدانید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.