روانشناسی

انواع ادکلن برای جذب بیشتر خانم ها

انواع ادکلن

با انواع ادکلن آشنا هستید؟ از چه ادکلن هایی در روزمرگی خود استفاده می کنید؟ به نظرتان خانم ها از چه رایحه هایی خوششان می آید؟ اصلا به نظرتان ادکلن بخریم یا عطر؟ چگونه با انتخاب درست یک ادکلن مردانه خاص، خانم ها را مجذوب خودمان کنیم؟ این ها سوال هایی است که آقایان هنگامی که قصد خرید انواع ادکلن و عطر را دارند، در ذهنشان به وجود می آید.

جذب خانم های جوان، از طریق ادکلن مردانه کار سختی نیست!

به احتمال زیاد شما هم با ما هم عقیده هستید که حس بویایی در درک و شناخت ما از اطرافیان مان چه آقا باشند و چه خانم باشند تأثیر دارد. به این ترتیب می‌‌توان این گونه نتیجه گرفت به رغم اینکه انتخاب عطر و ادکلن کاری شخصی برای هر خانم یا آقایی به حساب می‌آید، اما شکی در این نیست عطری که انتخاب می‌کنیم تأثیر مستقیمی در دوستان و اطرافیان نزدیک مان می‌گذارد. در نتیجه زمانی که به فکر خرید انواع ادکلن یا عطر می‌افتید باید به این موضوع توجه کنید که در کنار اینکه سلیقه شخصی شما اهمیت زیادی در انتخاب تان دارد، باید به فکر این هم باشید که رایحه عطر یا ادکلن مورد نظرتان تا چه اندازه در نزد خانم‌ها جلوه می‌کند و توجه شان را جلب می کند. به بیان ساده تر باید ادکلنی بخرید که در کنار علاقه شخصی شما به رایحه این ادکلن، جذابیت رایحه این محصول برای خانم‌ها نیز دخیل باشد و به قول قدیمی‌ها ادکن مردانه‌ای بخرید که به شدت خانم پسند باشد.

در نتیجه اگر به دنبال خرید انواع ادکلن به اصطلاح خانم پسند هستید، خالی از لطف نیست اگر در ادامه این مطلب با ژکسون همراه باشید تا با هم ببینیم خانم‌ها مجذوب کدام عطرها و ادکلن‌های مردانه می‌شوند؟

انواع ادکلن مردانه برای جذب بیشتر خانم ها

انواع ادکلن های مردانه ای که خانم ها را جذب خود میکنند؟!

تحقیقات نشان داده است همان طوری که دیدن ظاهر زیبای افراد در شکل‌گیری علاقه ما به دیگران تأثیر دارد، بوی خوش افراد هم مانند ظاهر زیبا عمل می کند.

از این رو پیشنهاد ما این است که ادکلن‌هایی با رایحه ادویه‌جات یا ادکلن‌هایی که بوی طبیعت و تازگی از آنها به مشام می‌رسد را برای استفاده در محل کار استفاده کنید.

اما در این بین به آقایان خوش تیپ و خشو سلیقه هم اگر میخواهید در قرار های دو نفره و عاشقانه شرکت کنید از انواع ادکلن های خانم پسند استفاده کنید، زیرا رایحه خوش این ادکلن‌ها بیشتر از هر چیز به مشام خانم‌ها خوش می‌آید.

بهترین ادکلن های مردانه برای استفاده روزانه

باید به این موضوع دقت کنید که ادکلنی که برای محل‌‌کار و استفاده‌های روزانه انتخاب و خریداری می‌کنید باید رایحه‌ای ملایم داشته باشد به صورتی که بوی این ادکلن بیش‌ازحد در فضا نپیچد. به همین خاطر اگر می‌خواهید در محل کارتان خانم ها را مجذوب خود کنید باید ادکلنی که برای محل‌کار خریداری می‌کنید در کنار رایحه‌ای ملایم، بویی دلبرانه داشته باشد.

برای مجذوب کردن هرچه بیشتر خانم ها پیشنهاد می‌کنیم یکی از ادکلن‌های زیر را امتحان نمایید:

انواع ادکلن دیوور مردانه برای جذب بیشتر خانم ها

1- ادکلن ساوج از برند کریستین دیور

در این ادکلن با رایحه‌ای تازه در کنار بوی ادویه‌جات و مشک طرف هستیم. ادکلن «ساوج کریستین دیور» (Dior Sauvage)، رایحه‌ای ملایم و دارد و بوی خوش آن برازنده استفاده در محل کار است. با استفاده از این محصول رایحه ای گرم و جذاب از شما به مشام ها میرسد.این ادکلن یکی از انواع ادکلن های با ماندگاری بسیار زیاد است که به بازار عرضه شد و به راحتی یک روز کاری را دوام می‌آورد. علاوه بر موارد بالا یادتان باشد این ادکلن، ادکلنی است که تاثیرچشمگیری در جذب مخاطب دارد.

انواع ادکلن تام فورد برای جذب بیشتر خانم ها

2- ادکلن گرِی وِتیور از برند تام فورد

این ادکلن رایحه‌ای کلاسیک و جذاب دارد و بوی خوش مرکبات از آن به مشام می‌رسد. بوی خوش «گری وتیور تام فورد» (Grey Vetiver Tom Ford)، این ادکلن را به گزینه‌ای مناسب برای استفاده‌ روزانه آقایان تبدیل کرده است. «گری وتیور تام فورد» برای جذب جنس مخالف به خصوص خانم های جوان نیز ادکلن وسوسه‌برانگیزی است و اگر می‌خواهید با یک تیر 2 نشان بزنید و در کنار رایحه‌ای دلنشین و ملایم، نظر اطرافیان، به خصوص همکاران یا دانشجویان خانم را به خود جلب کنید، از خرید ادکلن «گری وتیور» هرگز پشیمان نخواهید شد.

 ادکلن  برای جذب بیشتر خانم هاterre-d'hermes

3- ادکلن هرمس تق هرمس

حتما می دانید که عطر باز های حرفه ای بر این باورند که رایحه چوب برازنده آقایان خوش تیپ است. این برند یک محصول جدید را هم معرفی کرده است و به زودی به بازار جهانی عرضه می کند.این عطر رایحه‌ای چوبی دارد و سرشار از بوی خوش مرکبات است. «تق هرمس» رایحه‌ای بسیار ماندگار دارد و گزینه‌ای بسیار مناسب برای استفاده در محل‌کار است. این رایحه قطعا نظر مخاطب شما را که یک خانم است ، به خود جلب خواهد کرد.

ادکلن برای جذب بیشتر خانم ها

4- ادکلن دِ وان از برند دولچه اند گابانا

رسیدیم به گل سر سبد ادکلن های خاص مردانه! این ادکلن رایحه‌ای گرم و مرکباتی دارد و بوی خوش گل‌ها از نت میانی آن به مشام می‌رسد. از آنجایی که با ادکلنی مردانه طرف هستیم، بوی خوش سرو، عنبر سائل و تنباکو در این ادکلن استفاده شده و از ادکلنی مردانه‌ای صحبت می‌کنیم که با هدف اصلی جذب جنس مخالف طراحی شده است و خاص این کار است. به همین دلیل این ادکلن، یکی از محبوب‌ترین ادکلن‌های مردانه در میان طرفداران عطرهای خاص و منحصر به فرد تبدیل شده است.

همان طور که در بالا گفتیم آقایان به دنبال عطر و ادکلن ها با رایحه‌ای ملایم و جذاب برای استفاده در محل کار می‌گردند، اما گاهی اوقات هم آقایان به دنبال عطری می گردند که بسیار جلب نظر کند و به دنبال انواع ادکلن و عطر هایی می گردند که بوی خوش آن عطرها، جنس مخالف را در اولین برخورد جذب کند.

به همین دلیل به معرفی بهترین ادکلن‌های مردانه برای مراسم خاص و قرارهای دونفره در ادامه می پردازیم. در این بخش 3 ادکلن معروف قابلیت معرفی کردن را دارند که به ترتیب به (Burberry Brit Rhthm for Men)، که به ادکلنی با رایحه‌ای سحرآمیز و فریبنده معروف شده است و با اولین رایحه مخاطب را جذب خود می‌کند.

ادکلن دوم این لیست (Aventus Cologne By Creed)، گل سرسبد عطرهای «الیت» از برند «کرید» شناخته می‌شود. که رایحه خوش فوق العاده ای دارد و ادکلن ماورایی اونتوس را به محصولی تبدیل کرده که تنها یک اسپری از آن برای ایجاد رایحه‌ای دل‌انگیز و فریبنده کفایت می‌کند.

ادکلن سوم و آخرین ادکلن این لیست (Amouage Reflection Colonge) می باشد که در کنار اینکه رایحه‌ای آرام و ملایمی دارد، عطری دل انگیز و فریبنده شناخته شده است. این ادکلن حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و رایحه دل‌انگیز این ادکلن در طول شب از بین نمی‌رود.

در مجموع باید بگوییم دنیای رایحه ها آن قدر پیچیده و پر رمز و راز است که که بتوان نسخه‌ای واحد برای انتخاب بهترین ادکلن توصیه کرد، اما سعی کردیم در مطلب فوق تمام گزینه هایی که به شدت باعث جذب جنس مخالف میشود را با صداقت نام ببریم. امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *