آموزش

آموزش کادو کردن لباس

آموزش کادو کردن لباس

اگر شما هم در بازار داغ کادو دادن و کادو گرفتن که با توجه به مناسبت‌های مختلف برپا می‌شود، به دنبال ایده و مدل مناسب برای کادو کردن لباس می‌گردید، با ما همراه باشید تا در این فیلم به شما بیاموزیم که چگونه لباس را کادو کنیم . مدل‌هایی که می‌توانید با توجه به سلیقه خود از میان آنها یکی را انتخاب کرده و به کار ببندید. یادتان باشد این کادو پیچ کردن هدیه شماست که آن را زیباتر و جذاب‌تر می‌کند و به آن جلوه‌ای خاص می‌بخشد.
در حالت کلی شما برای کادو کردن لباس می‌توانید به دو طریق عمل کنید: می‌توانید لباس را درون جعبه‌ای قرار دهید و جعبه را کادو کنید و یا می‌توانید بدون استفاده از جعبه خود لباس را مستقیماً کادو کنید.

کادوی لباس با جعبه

زمانی که می‌خواهید از جعبه برای هدیه دادن لباس استفاده کنید، می‌توانید از راهکارهای زیر استفاده نمایید:

  • ابتدا یک جعبه با اندازه مناسب پیدا کنید. برای این کار می‌توانید از جعبه‌های ارزان قیمتی که در بازار وجود دارد و یا از جعبه‌هایی که در خانه دارید و بدون استفاده مانده‌اند استفاده کنید.
  • در مرحله بعد، لباسی را که می‌خواهید هدیه بدهید داخل جعبه قرار دهید و در آن را محکم ببندید.
  • کاغذ کادو را اندازه‌گیری کنید. اندازه‌گیری کاغذ کادو باید به طور صحیح و متناسب با هدیه شما انجام بگیرد. برای اندازه‌گیری صحیح، کاغذ کادو را از پهلوها، بالا و پایین اندازه‌گیری کنید.
  • بعد از اندازه‌گیری، کاغذ کادو را روی میز پهن کنید و جعبه را روی آن قرار دهید. دقت کنید جعبه وسط کاغذ کادو قرار بگیرد تا زمان جمع کردن دو طرفِ کاغذ کادو، کناره‌ها شبیه به یکدیگر شوند. از این مرحله به بعد روش‌هایی که برای کادوی جعبه‌ها به کار می‌برید با توجه به شکل جعبه شما متفاوت خواهد بود. جعبه شما ممکن است دایره‌ای، مربعی، مستطیلی، مثلثی و … باشد که برای کادو کردن هر کدام باید از روش‌های خاصی استفاده کنید. ساده‌ترین و آسانترین روش برای کادو کردن، کادو کردن جعبه‌های مستطیلی شکل و یا مربعی شکل است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *